Wpis z mikrobloga

#blizzcon #diablo #diabloimmortal

Zaczynam powoli sądzić, że większość community związana z Diablo ma chyba wspólną matkę z fanami Gwiezdnych Wojen. Co by Blizzard nie zrobił - hejt. I suche poklaskiwanie wszystkiemu, co tylko wyśmiewa firmę, walić to, że pojawiają się komentarze nawet o spaleniu rodzin twórców xD Fajne heheszki, a jak usuwają takie komentarze to jest buczenie, że "kasują krytykę". Krytykę, która jak zawsze, jest nie do końca uzasadniona i opiera się na efektu kuli śnieżnej i memiastej retoryce.

Chyba większość ludzi zapomniała ile D3 powstawał i jak Blizzard jest ostrożny w wydawaniu dzieł. Do dziś nie zapomnę jak można było preordery już pod koniec 2006 roku zamawiać. A w dodatku gra rozjechała się z obecnymi graczami, którzy płakali na forach, że nie mogą ubić Beliala w Akcie II. Tylko chcieli z buta całe inferno na raz przejść. No i doprowadziło to do tego, że teraz można nie mieć połowy mózgu i grę przechodzi się z palcem w dupie.

Ogólnie uważam, ża cała ta nagonka na Blizza jest przesadzona. Sam z chęcią odpalę mobilkę, a na D4 po prostu poczekam. Z resztą jest to zwykły Action RPG z widokiem z góry. Na prawdę nie wiem co nowego, a tym bardziej innowacyjnego można tu wprowadzić, by zrobić tę słynną "rewolucję", z której nikt nie potrafi się w community wytłumaczyć.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Meferius wlasnie chodzi o to ze to jest zwykla nic nowego nie wnoszaca gra mobilna w dodatku robiona nie przez blizzarda. Do tego wlasnie sluszne pretensje maja fani. Zwlaszcza po szumnych zapowiedziach co to nie bedzie na blizzconie. Okazalo sie ze oferuja gowno to gowno od fanow dostaja w zamian.
  • Odpowiedz
@Meferius Przecież nowe Gwiezdne Wojny to kupa (,)
Może mają wrażenie, że firma marnuje zasoby na mobilkę zamiast usprawnić obecny tytuł albo stworzyć kolejną część na PC/konsole, miałem często takie odczucia grając w WoWa
  • Odpowiedz
@Geraltzkiwi: Zaraz zaraz, jakie "szumne zapowiedzi"? Jeszcze kilka tygodni przed blizzconem kilka razy okrążył internet news, że D4 nie ma co się na Blizzconie spodziewać. To, że są ludzie, którzy nie umieją czytać, to nie ich wina xD D2 remaster też nie byłby nic nowym.
  • Odpowiedz
@Meferius: Dude, pojawiasz się znikąd, konto z dzisiaj, jedna akcja i próbujesz wmawiać ludziom, że trzeba dać blizzowi szanse z tym diablo. Taki średni damage control ze strony blizza XD.
  • Odpowiedz
@SmutneKakao: Kupa? Oj nie sądzę, tutaj mój wpis na Filmwebie: https://www.filmweb.pl/film/Gwiezdne+wojny%3A+Ostatni+Jedi-2017-671049/discussion/Ostatni+Jedi+to+film+GENIALNY,2958344

Ale właśnie to, że nic nie ogłaszają NIE OZNACZA, że nad niczym nie pracują. Przy mobilkach już od dawna pojawiały się możliwości, a D4 przy jeszcze większych oczekiwaniach niż D3 musi zostać po prostu poddane 2000% analizom, zanim cokolwiek w tej kwestii oficjalnie ruszy. Ja pierwszą zapowiedź obstawiam dopiero za 2 lata, może 3. Kiedy obecny rynek zostanie zweryfikowany
  • Odpowiedz
@Bobowicz: Ja w internetach udzielam się od dawna. Przyzwyczajony jestem, że motłoch nie lubi logicznych i spójnych argumentów. Przynajmniej mam satysfakcję jak taki bezbek ucieka przed dyskusją jak mysz pod miotłę, albo coś szczeka pod nogami ;D
  • Odpowiedz
@ulises: I próbuję pojąć dlaczego niby gówno, jakoś do tej pory czytając komentarze czy obserwując community nie spotkałem się z precyzyjnie dobrym argumentem.

Blizzard sam określił się o plotkach, że nie zapowiedzą wszystkiego (co wprost sugeruję, że nie ma co liczyć na D4)
Blizzard od dawna wyrażał chęć zrobienia mobilnej wersji gry
I teraz doszło do tego, że Blizzard mówiąc "A", jest rozliczany z nieistniejącego "B" ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@Geraltzkiwi od samego początku blizzard zapowiadał żeby nie szykować się na nic wielkiego w kwestii diablo... Jeżeli "FANI" diablo myśleli inaczej to trzeba współczuć marce diablo że ma debili wśród fanów
  • Odpowiedz
@dancap dobrze ze ty jestes taki alternatywnie madry. #!$%@? ze 99% fanow jest zawiedziona i #!$%@? co widac po ocenach, komentarzach i reakcjach w tym reakcjach profesjonalistow ktorzy zarabiaja na ocenach takich eventow. Wszyscy twierdza ze #!$%@? ta kopia innej mobilnej gry, ale ty wiesz lepiej. Wspolczuje tak waskich horyzontow. Jak dorosniesz moze zrozumiesz ze nie zawsze masz racje.
  • Odpowiedz