Wpis z mikrobloga

Jak przemówić do głupiego dziecka lat 13, że spędzanie całych nocy i wieczorów na graniu w najgłupsza grę z jaką się spotkałem, czyli Metin 2 nie da mu nic poza nerwica i ogłupieniem. Młody dosłownie nie ogarnia rzeczywistosci, jest znerwicowany do tego stopnia, że jak mu się zabierze laptopa to potrafi robić sobie krzywdę. Nie idzie do niego dotrzeć, kary nic na nim nie robią, prośby tym bardziej. Idiotą siedzi i trzyma spację cały boży dzień olewając przy tym szkole, siebie i rodzinę...mirki spotkaliście się pewnie z czymś takim, może znalazł ktoś dobre rozwiązanie?

#gry #psychologia #dzieci #kiciochpyta
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

do głupiego dziecka lat 13, że spędzanie całych nocy i wieczorów na graniu w najgłupsza grę z jaką się spotkałem, czyli Metin 2 nie da mu nic poza nerwica i ogłupieniem. Młody dosłownie nie ogarnia rzeczywistosci, jest znerwicowany do tego stopnia, że jak mu się zabierze laptopa to potrafi robić sobie krzyw


@Cruise: ...a jaką alternatywę dali/przedstawili mu dorośli, aby nie grał? Na jakie zajęcia chodzi? jakie zainteresowania zaszczepili mu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cruise:
Skoro starzy nie ogarniają, to terapia dla całej rodziny.
#!$%@? się w rodzinę z butami i zostaniesz wrogiem publicznym nr 1
Masz możliwość to rozmawiaj z nimi
Szkoda dzieciaka
  • Odpowiedz
@bizesowyjanusz: Uwierz, że rodzice robią wszystko co w ich mocy żeby zapewnić mu alternatywy. Nie są biedną patologiczną rodziną. Młody niczym innym nie chce się zainteresować, bierze się za coś, minie dosłownie chwila i wraca do grania. Beznadziejny przypadek.
  • Odpowiedz
@Cruise: Ciężko coś doradzić, ale jedyne co można zrobić to narzucenie gówniakowi regulaminu.
Ja jak zawalałem szkołę to rodzice z pokoju wywalili mi cały sprzęt od grania i oglądania xD trochę pomogło, no ale gównik nie taki głupi i sam po nocach pod kocem cisnąłem w GameBoya xD także pewnie dzieciak i tak coś wykmini, ale dobrze jakby rodzice konkretnie przedstawili jakiś regulamin kiedy młody może cisnąć w gierki ;)
  • Odpowiedz
@Cruise: Wyjaśnijcie mu że takim graniem nic nie osiagnie, niech sobie gra ale też niech się ogranicza sam z siebie. odetnijcie Internet jak gra dłużej niż 2h ale też z 30 minut wcześniej poinformujcie go ze jego czas sie kończy. W wekendy niech gra po 5h jak już musi i tyle. Inaczej nie zaleczycie tego problemu domowymi metodami
  • Odpowiedz