Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czemu tak wszyscy polecają #nowatv czy #plusx Przecież to wszystko chodzi gorzej niż #geniptv

Nie mówię że geniptv chodzi jakoś zajebiście stabilnie. Ale miałem testy wszędzie prawie i masakra czasami.
#iptv

Jedynie czego nie miałem to rapid
  • 28
  • Odpowiedz
@bslawek nowatv? Ktoś to poleca? Na pewno nie tutaj. Przecież to gowno jak #!$%@?. Chyba źle przeczytałes ( ͡º ͜ʖ͡º) nikt tego nie bierze chyba że ci co się łaszą na cenę.
  • Odpowiedz
@bslawek tak resseler. Ja na chwilę obecną po zamknięciu 1x22 jestem zmuszony korzystać z rapida. Zresztą dużego wyboru nie ma, skoro. Większość iptv zamknęła się na Polske. @mich_al

@kodiwpigulce_pl czytałem już jakie akcje ta laska #!$%@? xd tak zawsze wina ISP akurat. Dziwnym trafem wtedy kiedy jest jakieś duże wydarzenie np. Sportowe to wszystkim nagle ISP. Nie wyrabiają. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@korni007 no ja aktualnie mam geniptv, ale ostatnio coraz częściej losowo mam przycinki i to kurde w różnych godzinach, dlatego chcę zobaczyć jak będzie coś innego dzialac...
  • Odpowiedz
@bslawek ja mam od kkz rapida i na chwilę obecną od czwartku miałem dziś z rana kilka grubszych scin ale. Akurat to gówno terminal od ISP się zaczął zwieszać. Poza tym jest ok, boli to że przycinaja bitrate, i że opóźnienia to coś ponad minute. Czekam aż wyskoczy ktoś z taką oferta jaka mieli chłopaki z 1x22 - zero opóźnien, jakość 1:1, cena może była spora ale 12usd za full PL
  • Odpowiedz
@bslawek: testowalem rozne iptv akurat geniptv jest gorsze od plusx jesli chodzi o obraz to akurat o dziwo plusx ma szybszy od geniptv, rapida, livevoo a jesli chodzi o test z jednego dnia to wgl nic nie przycielo
  • Odpowiedz