Wpis z mikrobloga

Ksiądz Oko w TVP XDDD

Lekcje w Niemczech wyglądają tak, że w podręcznikach jest ćwiczenie polegające na zaplanowaniu przez 15-letnie dzieci nowego domu publicznego, który ma spełniać wszystkie zapotrzebowania, najbardziej chore fantazje (...) Chodzi o to, żeby 15-letnie dzieci same zaczęły odwiedzać domy publiczne i w nich pracowały.


https://mobile.twitter.com/KenLewak/status/1058277153643606016

#naukowcywiary #neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ramamon: swoją drogą, to jest idealny dowód na moralny upadek państwa polskiego:
Ksiądz (!) bez mrugnięcia okiem kłamie w żywe oczy milionom Polaków przed TV, a publiczna telewizja te kłamstwa promuje zapraszając ludzi tego pokroju na antenę.
  • Odpowiedz
@Kalafijor: lewaki się śmieją bo nawet dla nich jest to tak absurdalne że nie mieści się i mi to w głowach.
Rzeczywistość wyprzedziła lewacką wizję świata, przynajmniej polskich lewaków, bo niemieccy są już dużo bardziej zaawansowani w swojej chorobie.
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: ja tylko wklejam linka, gościu, chyba nie kłamię czyniąc to?
Pozwolę sobie zacytować fragment:

Da sollen 15-Jährige zum Beispiel einen „Puff für alle“ einrichten. Dabei werden die Jugendlichen aufgefordert, an die sexuellen Vorlieben und Präferenzen verschiedener Gruppen zu denken. Denn es mache ja einen Unterschied, ob ein weißer, heterosexueller Mann, eine muslimische oder katholische Frau oder eine transsexuelle lesbische Frau bedient werden soll.


Czyli - ćwiczenie nt. domu publicznego (niem. Puff) się tam znalazło. Miało na celu zaznajomienie 15-latków z różnymi seksualnymi
  • Odpowiedz