Wpis z mikrobloga

#przegryw
#wygryw
Potrzebuje zmian. Pierwsze co robię to strasznie szybko gubię wagę, nie widac po mnie ze mam 100kg aktualnie a bylo dwa tyg temu wiecej, zmienilem fryzurę, ubrania, nastawienie do zycia, przestalem sie bac wszystkiego, niestety w moich oczach nie spotkasz duszy bo dawno nie mieszka we mnie, musze jeszcze ogarnac sposob zywienia, uzebienie no i oczy te moje nieszczesne a i jeszcze socjal skilla podwyzszyc na wiekszy poziom, az tak zle nie jest ale jednak czegos brak. Od jutra usuwam tindera i badoo. One tylko powodują to, ze wpadam w stres, zaklopotanie, mam male poczucie wartosci swojej osoby. To mi nie potrzebne. Po latach uzywania badoo wyciagnalem pare wnioskow, ktore w tagach #badoo #tinder #logikarozowychpaskow przewijaja się na okraglo... nie polecam. Jesli mam miec kobiete to wyjde do ludzi. Bede jezdzil sam na imprezy, brzydki nie jestem ale gadka nadrabiam. Pewnego dnia spotkam swoją różyczkę. Wierzę w to. I tak będzie. Na tych imprezach bede testowal cos, mam swoje dwie techniki. Bede kiedys o tym informowal w tagu #podrywajzwykopem . To bedzie piekna przygoda. Zyczcie mi szczescia mirki, oby mi sie udalo wyjsc z przegrywu. Jak czytają to rozowe to chetnie na pw prosze pisac do mnie, podpowiecie mi moze cos o kobietach. Jednoczesnie mam dosyc patrzenia sie na tag przegryw, dlatego nie bede na niego wchodzil. #zalesie czesc
  • 4