Wpis z mikrobloga

Cześć,
Od niedawna zajmuję się produkcją dodatków z wełny alpaki. Dla tych co nie wiedzą alpaki to takie małe, puchate lamy :)

Specjalnie dla Was mam kupon rabatowy na 10% od wartości zamówienia w moim sklepie internetowym szalpaka.pl. Kod kuponu: wykop.

Oprócz tego małe #rozdajo - dla zwycięzcy czapka ze 100% wełny alpaki w wybranym kolorze (ecru, beżowym lub ciemnoszarym). Picrel. Losowanie w niedzielę 4.11 o 12:00.
Szalpaka - Cześć,
Od niedawna zajmuję się produkcją dodatków z wełny alpaki. Dla tyc...

źródło: comment_HDVawC4ohCXqeBjkJCQcrgJrVJ0RBHHL.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@Szalpaka dzień dobry, z tej strony inspektor ds. Inspekcji czapek z wełny alpaki. Zachodzi podejrzenie, pańskie czapki mogą być zajebiste, w celu potwierdzenia proszę na PW się do mnie zgłosić, podam adres dostawy.
  • Odpowiedz
@Szalpaka: muszę tu zostawić moją ulubioną piosenkę o alpace :D w rozdajo nie partycypuję, bo mam aż za wiele czapek i szalików, ale życzę powodzenia w biznesie :)
ewiak - @Szalpaka: muszę tu zostawić moją ulubioną piosenkę o alpace :D w rozdajo nie...
  • Odpowiedz
  • 1
@Szalpaka dodajcie w sklepie podgląd czapek w różnych kolorach, plus zdjęcia szalików (w ogóle ich nie ma). Na pewno skorzystam z kodu rabatowego ;)
  • Odpowiedz
szalpaka.pl


@Szalpaka: o zobacz, dzisiaj czytałem o hodowlach alpak :)

Dobrze rozumiem, bo w tej cenie są sprzedawane czapki akrylowe, że sprzedajesz za 50zł wełnę czy runo? Bo czapki wełnianej w cenie do 100zł nie idzie znaleźć a tu alpaka. Który to rodzaj alpaki?
  • Odpowiedz