Wpis z mikrobloga

Cześć,
Od niedawna zajmuję się produkcją dodatków z wełny alpaki. Dla tych co nie wiedzą alpaki to takie małe, puchate lamy :)

Specjalnie dla Was mam kupon rabatowy na 10% od wartości zamówienia w moim sklepie internetowym szalpaka.pl. Kod kuponu: wykop.

Oprócz tego małe #rozdajo - dla zwycięzcy czapka ze 100% wełny alpaki w wybranym kolorze (ecru, beżowym lub ciemnoszarym). Picrel. Losowanie w niedzielę 4.11 o 12:00.
Szalpaka - Cześć,
Od niedawna zajmuję się produkcją dodatków z wełny alpaki. Dla tyc...

źródło: comment_HDVawC4ohCXqeBjkJCQcrgJrVJ0RBHHL.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
Jak długo będzie trwać promocja z podanym kodem? Myślę, że właśnie wybrałam prezent na święta dla niebieskiego()
  • Odpowiedz
@saszetka: @pizmakcorleone: @niedlapsa: @caribbean: @ZRX1100: @DomowyPaker: @Wychwalany: Wszystkie produkty są wytwarzane na zamówienie, stąd w chwili obecnej i asortyment i ilość zdjęć są dość ubogie. W miarę kolejnych zamówień będę uzupełniać fotki na stronie. Ale jeśli któryś produkt jest na stronie w danym kolorze, to każdy inny też może być wykonany w tym konkretnym. Szaliki też. Jeśli jakiś produkt jeszcze nie jest dostępny na stronie (np. szalik) to można zawsze napisać maila lub na facebooku.

Staram się mieć kilka produktów na magazynie, ale wykonuję je po godzinach pracy w korpo, więc czasem czas nie pozwala mieć ich więcej.

Włóczka,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szalpaka: hej, chciałbym sobie u Ciebie zamówić czapeczkę - jak bardzo rozciągliwa jest ta wełna? Mam dość spory czerep i przejmuję się trochę rozmiarem.
  • Odpowiedz