Wpis z mikrobloga

Taka konstatacja. Faktycznie Kubuś czasami wypowiada kwestie drewnianie.. Ale tak sobie myślę że to też jest serial na całą Europę i potem świat pewnie.. I tam ludzie nawet się kapną nic... Dla nich to i tak będzie "syczący bełkot" z napisami angielskimi. A Polaka ucho czasami wychwyci fałsz w "aktorstwie". Tak czy siak zajebista rola i nie widzę nikogo lepszego na to miejsce... Co może Adamczyk z przylizanymi włoskami i pedalskim głosem? Kto? Dajcie chociaż 1 propozycję... Nie ma w PL aktorów z takim "ulicznym" ładym wyglądem.. A głos też niczego sobie.. BTW ten pieprzony Piorun Skonieczny jest mistrzem że to tak zajebiście wszystko poskładał...
#slepnacodswiatel #seriale #oswiadczenie #hbo #hbogo
tadocrostu - Taka konstatacja. Faktycznie Kubuś czasami wypowiada kwestie drewnianie....

źródło: comment_Zs6NFFOWipVMpSaJ6eRdF7kaxGlYhVd5.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@tadocrostu po za tym polscy aktorzy to albo suchoklatesy w typie musiała czy gierszala, albo miski jak Szyc czy Karolak. A Saful jest dobrze zbudowany co pasowało do roli
  • Odpowiedz
@tadocrostu: Właśnie też się zastanawiałem jak z odbiorem gry aktorskiej będzie za granicami naszego wspaniałego kraju. Czy tego rodzaju niedoskonałości da się wychwycić nie znając języka? I czy to działa też w drugą stronę czy widz nie znający polskiego jest w stanie docenić grę np. Frycza?

A co do głównego bohatera to fizycznie jest 10/10 ale mogliby go wysłać na jakiś kurs aktorski albo coś. A jakby wybrać kogoś innego
DoktorNauk - @tadocrostu: Właśnie też się zastanawiałem jak z odbiorem gry aktorskiej...

źródło: comment_687qI3khpEVJnUlECsdTdgeDhNtGHLDB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz