Wpis z mikrobloga

Pamiętajmy Mirki dziś również o nas, o tych, którzy z nami już niestety nie śmieszkują. I wypijmy za ich drugie(oby) życie poza tym światem.

Nie znałem Piotrka osobiście, ale jakoś 1 listopada takie #feels nadchodzą i małe smutki.

Mam nadzieję, że u jego żony i dziecka wszystko w porządku.

Dla nowych użytkowników - jedna z najwspanialszych akcji w historii Mikrobloga. tutaj

Wołam @MiszczJoda ale również i @KredaFreda wraz z @QBA__ , którzy też byli wtedy w szpitalu u @gnida84

#feels #niewiemjaktootagowac
Pobierz S.....e - Pamiętajmy Mirki dziś również o nas, o tych, którzy z nami już niestety nie...
źródło: comment_T8cyCEWRlvgQ2U13eDJ25nLLIQ5EiRLO.jpg
  • 56
@Saute: jeszcze pamiętam że Gnida miał lepszy okres tuż przed i że myślałem że będzie git. A wstaje pewnego ranka, wchodzę na mirko a tu Gnida to Gnida tamto. Nawet w kościach poczułem że coś jest nie tak. A potem... no cóż. Człowiek się dowiedział..

Ale nie świętujmy całkiem na smutno. Na otarcie łez możemy powspominać jak Gnidzie został dostarczony starter przez jednego z niewielu piratów w naszym gronie (pic rel)
Pobierz SunnO - @Saute: jeszcze pamiętam że Gnida miał lepszy okres tuż przed i że myślałem ż...
źródło: comment_CcMCQJUXXs8wPMbw1IVvWVmz5sYv9Cua.jpg
@Saute: Warto jeszcze wspomnieć mireczka o nicku @Bozar. Świetnie zapowiadający się inżynier z głową pełną pomysłów, a do tego utalentowany grafik samouk. Zeżarł go mięsak Ewinga - nowotwór kości. Prowadził bloga o swojej chorobie. Wpisy były przepełnione bólem i miłością do pewnej dziewczyny. Nie raz łezka się w oku zakręciła. Blog już nie istnieje albo jest ukryty na prośbę rodziny bo karaczany postowały bydlackie komentarze. W tym dniu wspominajmy tych
@WillyJamess: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kojarzę jeszcze że 2 się przećpało (jeden chyba nawet w tym roku jakoś na początku?), jeden się powiesił jakieś 3 lata temu chyba (wpis na mirko jego kumpla) i jeden zginął w wypadku na autostradzie (to było jakoś że wyszedł z auta po wypadku i go potrącili, nie?)

Wspomnę jeszcze o dobrze znanej z kontrowersyjnej twórczości na tagu #anime iroiro - pozostali
Pobierz malibu99 - @WillyJamess: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kojarzę jeszcze że 2 się przećpało (jeden chy...
źródło: comment_dE7v5bkiwneGLwVSJIM8DVr9TIDzUd17.jpg