Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie do różowych pasków.

Mam 30 lat i nigdy nie byłem w stałym związku. Nie jestem prawiczkiem, mam za sobą kilkanaście randek, z których nic nie wyszło. Wiele czynników miało na to wpływ m.in. mój ciężki charakter oraz trudna sztuka kompromisu. Mam za sobą także 2 znajomości FWB i wypady na divy. Jedna z nich powiedziała, że mam więcej nie przychodzić i znaleźć sobie dziewczynę, bo fajny ze mnie facet. Często rozmawialiśmy...

Uważam się za osobę lekko niedorozwiniętą emocjonalnie. W czasie kiedy inni bzikali swoje partnerki i zakładali rodziny, ja zajmowałem się pracą, podróżowaniem, poznawaniem ludzi, imprezowaniem w klubach. Siebie zawsze stawiałem na pierwszym miejscu, w efekcie przed 30 kupiłem za gotówkę mieszkanie w stolicy województwa, auto i inne materialne rzeczy. Stać mnie na wypasione wakacje i nie muszę martwić się o jutro.

Coś jednak we mnie pękło i zrozumiałem, że przespałem pewien etap w życiu. Brakuje mi ciepła, zwykłego przytulenia czy pocałunku. Postanowiłem popracować nad sobą i zmienić swoje nastawienie. Nie mam problemów z randkowaniem, nie wstydzę się, umiem poprowadzić rozmowę, ale potrzebuję mnóstwo czasu, by znajomość internetowa przerodziła się w coś głębszego.

W wykopowej nomenklaturze jestem kwintesencją przegrywa i najlepiej byłoby, jakbym ze sobą skończył. Niestety, a może stety, jestem uparty i zawsze dążę do tego, czego pragnę. Teraz chciałbym nauczyć się kochać kogoś całkowicie bezinteresownie, a w przyszłości założyć rodzinę, bo uwielbiam gówniaki.

Pytanie do różowych: czy umiałybyście związać się z kimś takim jak ja? Z osobą, która nie ma żadnego doświadczenia w związku? Która nie wie, co to przywiązanie? Czy jest dla mnie szansa na normalny, zdrowy związek? Czy może powinienem już kupić sobie jakiegoś puchatego kota?

#anonimowemirkowyznania #rozowepaski #rozowypasek #przegryw #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: w mirkowej nomenklaturze, to jesteś uberwygryw, ruchacz, silny, niezależny mężczyzna i połowa przegrywów by cię pewnie po piętach całowała.
A co do związków, to domyślam się jakim typem człowieka jesteś i miszę ci szczerze napisać, że może być ciężko, bo będziesz szukał kobiety, która ci się podporządkuje, a tkich na tinderze raczej nie znajdziesz.
@AnonimoweMirkoWyznania: Uważam, że jesteś w stanie zbudować normalną relację, związek. Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Związek to sztuka kompromisu, nad tym musiałbyś popracować (i tu ponownie - ROZMOWA). Mów swojej potencjalnej partnerce o tym co czujesz, dlaczego tak się zachowujesz, jakie emocje ci współtowarzyszą. Kobietę traktuj partnersko. Wspierajcie się nawzajem. Jeśli trafisz na mądrą kobietę, znającą swoją wartość - uda się. Powodzenia Mirku!
GłuchyZwyrodnialec: Myslę, ze jakąś szanse na związek masz ale raczej będzie to kobieta, która bedzie takim twoim żeńskim odpowiednikiem. Myślę, ze większość kobiet, które były w normalnych związkach będą cie odrzucać. Nie masz doświadzczenia, mało tego, sam piszesz że masz ciężki charakter oraz jakby tego było mało masz duży problem z kompromisem, tak ważne cechy charakteru u większości kobiet cie przekreślą.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}