Wpis z mikrobloga

@TurtleHerd: 1.Jaki stosunek ma twoja les dziewczyna do twoich ewentualnych kontaktów z mężczyznami (np. ONS)
2. Czy gdybyś miała ochotę na przypadkowy seks z chłopakiem, powiedzmy poznanym w klubie, to powiedziałabyś mu o swojej operacji, czy uznała, że to nie jego sprawa, a ty jesteś zwykłą kobietą i nie musi wiedzieć?
@mudzahedin:
1. 7 rok życia, ale właściwie chyba od zawsze
2. starałam się żyć jak facet i udawać że problem nie istnieje
3. byli zszokowani, ale wszyscy wiedzą i mnie wspierają i akceptują
4. dwie
5. starałam się sobie wmawiać że wszystko jest dobrze i jak napisałam wyżej - udawać że problemu nie ma
6. rzadko bujałam się po osiedlu, głównie zachodził u mnie mocny eskapizm, ale jak już to mieszane
@hadrian3: rodzina generalnie nie ma nic do powiedzenia ani nikt inny, ale wspierają i akceptują.
@puzno: właściwie to mam spore szanse z tego co słysze, sporo osób ocenia mnie nawet na 8/10, ale jakoś cięzko mi się w to wierzy
@Green81: na zmiany trzeba chyba mieć szczęście, u mnie jak zachodziły o tylko na gorsze :<. Ale najbardziej widoczne są zdecydowanie te zmiany psychiczne i zmiany na twarzy. Twarz
@TurtleHerd: czy występuje u ciebie cecha osobowości typowa dla wszystkich kobiet, to znaczy nienawiść/pogarda do mniejszych i mało atrakcyjnych facetów?
Ile masz cm? jak znam życie, to pewnie ze 185 albo więcej
@TurtleHerd: Boziu, wybacz że to tak napisze ale powiedz mi że nie jesteś fejkiem. Dowiedziałem się wiele przez tą nitkę i jakoś mi to otworzyło pogląd. W sumie to czuje się trochę ignorantem bo nie wiedziałem nawet że można osiągać orgazm normalnie po zmianie xD. Powodzenia mirabelko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xVolR: powiedziałam mamie dopiero jak zaczełam hormony, zrozumiała że to jest tylko i wyłącznie moja decyzja i że jest już podjęta i że nie ma na nią wpływu.

@MarioMAX: Informatyka, sporo osób się dowiedziało z mojej grupy/znajomych ze studiów i wszyscy wspierają, wielu z nich do dziś utrzymuje ze mną bliższe relacje przyjacielskie.
1. publicznie nie jestem wyoutowana, ale już po moim powrocie będę,
2. ćwiczenia, od samych hormonów głos
@mazx: 1. nie, nie oceniam ludzi po wyglądzie (jedyne, ale to jedyne wymaganie jakie mam co do facetów to wzrost xD)
2. 190 :/

@Matikkkii1: widzisz jak inni wiodą normalne życie, #!$%@?ą się, kończą studia, pracują, tworzą rodziny, a ty jesteś zamknięty sam na sam z myślami, że twoje życie nigdy nie będzie normalne. Najlepsze słowo opisujące cały ten problem to trauma.
@Aceur: nie jest fejk, zobacz sobie tag
@Matikkkii1: Dysforia płciowa. Nie chcesz wyjść z domu, bo możesz usłyszeć rodzajnik który Ci nie odpowiada. Patrzenie w lustro daje uczucie dysocjacji, wręcz obrzydzenia. Podobnie z patrzeniem na swoje ciało. Każda cecha przypisywana do płci "biologicznej" powoduje odrazę.

Choć u mnie nie było nigdy tak źle pod względem cech płciowych, to mogę się wypowiedzieć na ten temat. Samookaleczanie, próby samobójcze, zaburzenia odżywiania, zero dbania o siebie i inne tego typu sprawy.