Wpis z mikrobloga

@TurtleHerd nie mam pytań do AMA , ale chciałem tylko powiedzieć że fajnie że Ci się udało i że trzymam za Ciebie kciuki. Może kiedyś w tym kraju będzie normalne. Walcz o siebie i bądź szczęśliwa :-) jesteś odważna
@TurtleHerd: spoko, adoptowane wcale a wcale nie gorsze (z resztą, w ogóle, co to za porównywanie, wtf am I doing). Po prostu wciąż mam w pamięci to, że tylu ludzi się spinało nie tak dawno, że hurr durr musi być moje, nie żadne adoptowane (całe szczęście się to zmienia na normalniejsze, dzieci z adopcji wcale nie są gorsze i w ogóle za myślenie takimi kategoriami powinna być kastracja, ale to swoją
@buczubuczu: Około 5 lat trwają zmiany, ale musisz brać przez całe życie. Inaczej czekają Cię efekty takie same jak przy menopauzie, osteoporoza itd.

Jeśli chodzi o produkcję mleka to jest to jak najbardziej możliwe. Może karmić piersią, wszystko zależy od hormonów (głównie progesteronu).

NFZ refunduje leki, więc miesięcznie wychodzą śmieszne ceny szczerze (10 - 15zł).

@oswojony_tygrys: Zamiast powielać pytania, wciśnij control + f i wyszukaj "Dysforia Płciowa"
@sm0nster: Kiedy zaczęły się takie uczucia, jak wyglądała sytuacja w domu i szkole.
Czy były problemy z narkotykami, alkoholem, bójkami czy inne problemy wychowawcze.
Pyta o problemy psychologiczne. Jakie leki bierzesz, jak długo, sprawdza tzw. digit ratio (długość palców).
Sprawdza czy masz blizny po samookaleczaniu, pyta o związek i co chcesz robić w przyszłości.
Jak się czujesz. Jednak masz opcje binarne, i jeśli powiesz że cokolwiek innego niż płeć odczuwalna to