Wpis z mikrobloga

@TurtleHerd: nie weź tego za atak. ale jaki jest tego sens skoro robiąc to wszystko w takim wieku, zapewne nie masz szans wyglądać jak normalna kobieta? nie masz taki przemyśleń że w takim wieku to już po ptakach?
@TurtleHerd przede wszystkim gratuluję i szczerze życzę, żeby teraz już było tylko lepiej :)
Mam pytanie odnośnie hormonów - kiedy zauważyłaś pierwsze zmiany w swoim wyglądzie, po ich przyjęciu i jeżeli można zapytać, co to bylo? Ciekawi mnie zwłaszcza kwestia twarzy, na ile wpływają na rysy? Pamiętam film na YT, na której chłopak w trakcie terapii wrzucał swoje fotki i z tego co pamiętam na końcu był nie do poznania.
@TurtleHerd: powiedziałaś rodzinie jak byłaś dzieckiem, że się nie czujesz mężczyzną? Jeśli tak, jak na to zareagowali rodzice, targali Cię po jakiś psychologach, psychiatrach?
@puzno: To i tak zależy, naprawdę. Ile ludzi tyle możliwych kombinacji. Oczywiście jak jesteś jakimś chadem z barami którymi wyłamujesz drzwi i 2 metry wzrostu to nigdy Ci się to nie uda oczywiście, no ale jak mówię. Są różni ludzie.

@TurtleHerd
Również gratuluję odwagi.
1. Pisałaś że studiujesz, nie miałaś przykrości od innych studentów?
2. Na Youtube również jedna osoba dawała filmik jak się zmieniała przez hormony ( polka) i głos zmienił się bardzo.
3. Czy po zagojeniu się wszystkiego, po terapii hormonalnej itd. Nie mówiąc partnerowi o przebytej operacji skapnal by się sam odrazu że coś jest nie tak? Czy wszystko wygląda tak naturalnie że nie do poznania?
@shinigami26: Może być pożyczka, albo wybyła do #uk na jakiś czas. W ciągu 2 lat spokojnie można uzbierać taką sumę pieniędzy :D

@weglowy: Statystycznie to nikt nie żałuje SRSu. Poczytaj sobie o dysforii płciowej (Gender Dysphoria) to zrozumiesz dlaczego. Nie wspominając że po ~2 latach na HRT jądra u M/K stają się ryzykiem nowotworu i często lekarze nawet nalegają by je usunąć (bo antyandrogeny je wręcz zabijają).
Po operacji czuje się właściwie normalnie, czuje się sobą, czuje się swobodnie, nie mam oporów przed robieniem rzeczy które zawsze chciałam robić typu taniec, a na które z jakiegoś powodu nie mogłam się zdobyć.


@TurtleHerd: Tańczysz już tydzień po operacji, nieźle....( )
@wydac_Jadzke_za_Kokeszke: odrazu
@tuttifruttis: w szkolnych czasach jeszcze nikt o mnie nie wiedział
@iErdo: 2. nie
@jazmojegopokoju: zależy jak dobrze ci ją ktoś zrobi
@RarestOfAllPepes: usuneli jądra i wewnętrzny mięsień penisa, dodatkowo pobrali skórę z mojego krocza i utworzyli waginę (non-penile skin inversion technique, nie potrafię dokładnie opisać jak to się robi).