Wpis z mikrobloga

@nama a jak zapłacę i nie będę chodził po sesji mnie wyrzuca ale dalej będę pobierać stypendium to czy będe musiał je zwracać?
@Kokil:

Jeżeli dajmy na to masz zaliczomny semestr II i możesz iść teraz na III, opłacisz go i pobierzesz socjal za semestr III
to najbliższe skreślenie z listy studentów czytaj utrata praw do korzystania ze świadczeń nastąpi dopiero po sesji zimowej
Więc moim zdaniem zwracać nie musisz (tego spcjalu za semestr III)
Ale czy to się komuś opłaca? :D U Ciebie opłata za semestr jest niższa niż socjal? Serio?
@nama jestem na 1 roku I semestr stypendium mam 1k za miesiąc a czesne za semestr to 1750 zł :) Ale czy jakbym zapłacił czynsz za semestr i nie chodził a przed sesją się wypisal to czy musiał bym zwracać socjalne?
@Kokil: nie wiem, ciężko bez regulaminu studiów odpowiedzieć na takie pytanie. Z drugiej strony spoko, semestr trwa 4 miesiące czyli 4x4 = 4000 zł z socjalu, a semestr kosztuje 1750 zł czyli 2250 do przodu. I można tak co roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakoś mi się nie widzi żeby takie cwaniactwo przeszło.
@Kokil: ps, podejrzewam też że osoby z socjalem są "monitorowane" i jak będziesz miał brak zaliczeń i nieobecności to dostaniesz figę albo wystąpią o zwrot - tutaj dalej potrzebny jest regulamin gdzie wszystko masz pewnie napisane, wystarczy przeczytać co podpisałeś zapisując się na studia ;)