Wpis z mikrobloga

Kurde poznałam na #tinder fajnego chłopaka, miły i inteligentny, no po prostu jak z bajki, tylko jest jeden problem - jest prawiczkiem w wieku 24 lat ( _) nie wiem co mam o tym myśleć, chce się ze mną umówić w piątek ale się boję, że nie jest tym za kogo się podaje albo zakłamuje rzeczywistość. Na dodatek nigdy nie miał dziewczyny ani nic, no ale instagrama ma podpiętego więc nie fejk. Co o tym myśleć? Nie chcę się rozczarować
#przegryw #logikaniebieskichpaskow #badoo #zwiazki
  • 89
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wikcianikcia: pisałam kiedys z tak mega zajebistym chlopakiem, no po prostu porozumienie dusz przez neta. Mega miły i pozytywny. Na żywo był tak beznadziejnym typem, że do dziś mam traume a było to x lat temu. Różnie to z tym netem bywa. :c
@wikcianikcia: Najpewniej miał przez lata problemy. Nie nastawiaj się, poznaj go. I tak będziecie musieli się uczyć swojej seksualności. Najwyżej potrwa to trochę dłużej, będziesz musiała mu trochę pomóc.

Daj mu szansę, bo jak teraz uciekniesz to najpewniej się załamie, spasuje i nie spróbuje być normalny i pracować nad sobą już nigdy.
pisałam kiedys z tak mega zajebistym chlopakiem, no po prostu porozumienie dusz przez neta. Mega miły i pozytywny. Na żywo był tak beznadziejnym typem, że do dziś mam traume a było to x lat temu. Różnie to z tym netem bywa. :c


@Amelie:

No właśnie, ja miałam raz podobnie :d i dlatego się boję rozczarowania z powrotem


@wikcianikcia: A potrafiły byście opisać jacy dokładnie byli i co konkretnie było z
@wikcianikcia: to skoro masz ciasteczko z ciekawym charakterem to co stoi na przeszkodzie zeby go poznac? boisz sie, ze nie umie uprawiac seksu? to ty go nauczysz, w koncu dla ciasteczka mozesz sie poswiecic

w 99 % przypadku mezczyzni nie uprawiaja seksu bo nikt im tego seksu nie daje, ale to moze on nalezy do tego jednego procenta? sprawdz to