Wpis z mikrobloga

Kurde poznałam na #tinder fajnego chłopaka, miły i inteligentny, no po prostu jak z bajki, tylko jest jeden problem - jest prawiczkiem w wieku 24 lat ( _) nie wiem co mam o tym myśleć, chce się ze mną umówić w piątek ale się boję, że nie jest tym za kogo się podaje albo zakłamuje rzeczywistość. Na dodatek nigdy nie miał dziewczyny ani nic, no ale instagrama ma podpiętego więc nie fejk. Co o tym myśleć? Nie chcę się rozczarować
#przegryw #logikaniebieskichpaskow #badoo #zwiazki
  • 89
  • Odpowiedz
@wikcianikcia: Jeśli ten wpis jest na poważnie, to na serio chyba nie dojrzałaś jeszcze do normalnego związku, jeśli widzisz w tym problem. Ten może się dopiero pojawić jak już przeżyjecie swój pierwszy raz i wtedy będą jakieś zgrzyty (ale raczej wynikające z niedopasowania preferencji i/lub podejścia). Wszelkie braki wynikające z braku doświadczenia, to chwilowe wady, które z czasem przemijają.
  • Odpowiedz
@avicenna: nie jest to według mnie normalne, że w ciągu 24 lat życia, przechodząc przez wszystkie szczeble edukacji (podstawówka, gimnazjum, liceum, studia), czyli zmieniając kilkukrotnie środowisko i osoby wokół nie był on w stanie wytworzyć z żadną dziewczyna więzi emocjonalnej.
  • Odpowiedz
@wikcianikcia: przede wszystkim to nie taguj #przegryw, w ten sposób zapraszasz #!$%@? umysłowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

24letni prawiczek to zawsze podejrzana sprawa, kiedyś tak nie uważałem, ale lektora Wykopu mnie nauczyła: jeśli do tego wieku facet nie uprawiał seksu to coś jest nie tak, pytanie tylko co i jak bardzo jest to problematyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wikcianikcia: 24 lata. Liceum, studia. Młodzieńcza głupota, burza hormonów. I co? I nic? Żadnej dziewczyny? Żadnych młodzieńczych uniesień? Szczeniackich miłości? Nie no. Normalne.( _)
  • Odpowiedz