Wpis z mikrobloga

małżeństwom homoseksualnym


@alonso117: Bo to jest profanacja tej instytucji.
Związki partnerskie niech sobie będą, ale tęczowa hołota musi się wpierdzielać w coś tak staroświeckiego jak małżeństwo, przecież są tacy postępowi, dziwne...
  • Odpowiedz
@alonso117: ja ma takie odczucia, że im biedniejszy kraj tym bardziej ludzi kieruje się na takie tematy zastępcze - czyli takie, które uchodzą za kontrowersyjne, ale nie mają wpływu na codzienne życie danej osoby. Wszystko byle tylko odwrócić uwagę od swojej mdłej egzystencji - najlepiej mówić innym jak mają żyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mistellaire:

@x-odus: Celne spostrzeżenie

Trochę od (hehe) dupy strony te spostrzeżenie.
Po prostu dostatek łagodzi obyczaje. Ludzie nie muszą żyć w stresie i walczyć aby dożyć do pierwszego, to bóldupią rzadziej.
  • Odpowiedz
@alonso117 Gruzja i Armenia rigcz i tradycyjne wartości.
Poza tym, żeby to była cała kampania polegająca tylko na tym, to byłoby pół biedy. Ale jednopłciowcy to robią larum co najmniej, jakby ich gazowano jak za Hitlera.
  • Odpowiedz
@alonso117:

zrównanie małżeństw homoseksualnych z heteroseksualnymi = przyzwolenie na adopcję dzieci. I w tym momencie, ja mówię pas. Niech każdy robi sobie w łóżku co tam mu tylko przyjdzie do głowy, ale od dzieciaków - wara.
  • Odpowiedz
@NECRO_STALKER: plus dla ciebie - to jest właśnie normalne podejście - ja też mam żonę i jestem hetero ale nie mam nic przeciwko temu, żeby dwóch facetów albo dwie babki zalegalizowali sobie związek, im będzie łatwiej, a mnie to nie rusza i nie wpłynie na moje życie.
  • Odpowiedz