Wpis z mikrobloga

@smilen23: Najlepsze burgery jak dla mnie są w Polish Burger, mówię tu oczywiście o burgerach do ~20 zł, bo jak pójdziesz do Lorda czy tam do innej restauracji typu Kuk Nuk to może i dostaniesz coś lepszego, ale i tym samym będziesz musiał wydać ~30 zł. Na pewno nie polecam Burger Pointa (na dwa zamówienia tam dwa razy mięso przyszło niedosmażone, bułka też słaba).


@joolekk: #!$%@? ogarniam ( ͡°
@Turboknot: raz zamawiałem tylko pizzę, pierwsze wywaliło czas 1,5h, ale dowieźli w 45min i dostawca mi mówił że zawsze dal swojego bezpieczeństwa zawyżają, a zazwyczaj do godziny dowożą, pizza była całkiem dobra
@joolekk: Polecam Gastro Burger - konkretnie Hell Burgera, z jalapenio, rukolą i bekonem. Obecnie moje ulubione żarcie na dowóz w Rzeszowie :) Frytki też mają niezłe, choć kiedyś były lepsze. Nie wiem czy jakaś konkretniejsza zmiana, czy w sobotę kucharz nie wyrabiał, ale były takie zwykłe (dobre, nie ma co się czepiać), a do tej pory były takie fajne, grube. Tak czy siak polecam.

I jeszcze czas dowozu - szybko. Zdarzyło
@joolekk: Nie pracuję :P

Ale po tym jak popsuły się chyba wszystkie kebsy w Rzeszowie, pizza mi się przejadła, a makaron to w sumie sam robię lepszy niż ten z Makarunu, burgery z Gastro Burgera to jedyne żarcie na zamówienie.

I serio, miałeś takie przejścia? Ja zamawiałem tam już kilkanaście razy, zawsze dobre i szybko. Ale ja mieszkam niedaleko, więc weź na to poprawkę. Ale serio - jak po kilku próbach