Wpis z mikrobloga

#ankieta Taka sytuacja na parkingu. Wjeżdżasz i chcesz zaparkować. Parkujesz tak, żeby się zmieścił jeszcze jeden obok ciebie, czy między liniami, ale nikt więcej się już nie zmieści?

#samochody #motoryzacja #prawojazdy #pytanie #parkowanie #miasto #kierowcy
Pobierz pogop - #ankieta Taka sytuacja na parkingu. Wjeżdżasz i chcesz zaparkować. Parkujesz ...
źródło: comment_7v3unCqFB45DeQmlRPXxUovtrfG13D5D.jpg

CHCESZ TU ZAPARKOWAĆ. PARKUJESZ TAK, ŻEBY SIĘ ZMIEŚCIŁ JESZCZE JEDEN, CZY MIEDZY LINIAMI?

  • Tak, żeby się zmieścił jeszcze jeden 10.6% (23)
  • Między liniami 89.4% (194)

Oddanych głosów: 217

  • 10
@pogop: jak parkuję na chwilę, a na parkingu nie ma miejsc to opcja nr 1, bo zawsze ktoś sobie zaparkuje, jak na dłużej to 2. W sumie to od miejsca też zależy
@pogop: Między liniami, a na resztę #!$%@?. Kiedyś miałem taką sytuację, że wycofałem Masterem tak idealnie w środek między linie koło jakiegoś frajera, który oczywiście zaparkował na #!$%@?, więc stał lekko na ukos i po postawieniu auta miał trochę mało miejsca na otworzenie drzwi, no a ja też jednak muszę sobie zostawić zapas na jednej stronie, bo w busie to żadna różnica, z której strony się wchodzi do kabiny, bo tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pogop: zależy jaki parking. Mam taki przed pracą, gdzie każdy parkuje jak chce, mając w dupie linie, których zresztą prawie nie widać już na tym dziurawym betonie. Większość parkuje tam codziennie i zawsze tak samo, znam ruch na tym parkingu i wiem, że mogę mieć te linie w dupie, bo auta obok nie ruszą się do 20-21, a ja wyjeżdżam o 19. Na innych parkingach za to staram się stanąć w