Wpis z mikrobloga

4 lata temu z @RJ45 zrobiliśmy akcję, która polegała na łączeniu dwóch facetów do jednej rozmowy z #omegle i przekazywaniu wiadomości od jednego do drugiego. Myk polegał na tym, że końcówki z męskich były podmieniane na damskie, więc każdy Sebix myślał, że pisze z jakąś Karynką, a tak naprawdę pisał z innym Sebixem, oczywiście podgląd ich dyskusji mieliśmy na żywo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Złapała nas nostalgia i odtworzyliśmy projekt. Minęły 4 lata, a na Omegle po staremu xD

kilka screenshotów z dzisiaj. Podmienione słowa są oznaczone na różowo. Czyli jak Seba napisze "napisałem" to drugi dostanie "napisałam" xD i słowo "snap" jest zamieniane na "Gadu-Gadu" xD

#misteriusowybot jak ja dawno tego tagu nie używałem, ehhh

tutaj akurat połączyło Seba z prawdziwą Karynką xD
Misterius - 4 lata temu z @RJ45 zrobiliśmy akcję, która polegała na łączeniu dwóch fa...

źródło: comment_JDNo1ylCwdVUg5djeg0Z0rKhS2IRx3Fm.jpg

Pobierz
  • 403
  • Odpowiedz
@JulienSorel:

zb = zboczony
k = kobieta
m = mężczyzna

walą kapucyna, nie mają czasu się rozpisywać xD

ale serio, czasem ich kompletnie zrozumieć nie idzie, ale te szyfry to na plus, łatwiej dodać do listy podmianek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Misterius: ja nie wiem, co za łby tam siedzą xD przecież żadna kobieta nie powie ot tak, ze się chce ruchac typowi bez zdjęcia. Nie zapala im się lampka w pustych łbach? No ale czego oczekiwać po kimś kto pewnie kiblowal w podstawówce xD szanuje za dobry trolling
  • Odpowiedz
@xD______xD: 18 listopada mija mi ban, teraz jeszcze wystawiłem laptoka na allegro i niezbyt miałbym z czego strimkować (siedzę na macos, tutaj nie da rady obsłużyć kamer ( ͡° ʖ̯ ͡°)), liczę że do 18 ktoś kupi laptoka, złożę PC i jak mi minie ban to będę ruszać dalej
  • Odpowiedz