Wpis z mikrobloga

trochę mnie #!$%@? z tymi złotymi medalami, wbicie 70 szacuje na 150-200h. czyli platyna może wyjść ~450h. #!$%@?, nie ma co sobie psuć humoru przez takie pierdoły skoro taka gra trafia się raz na niemal dekadę

gdy usiadłem dzisiaj do konsoli gdzieś tam z tyłu głowy latały jeszcze myśli o farmieniu tych medali w nieskończoność, ale troski płynnie ulatywały im dłużej grałem. powbijałem kilka rzeczy które można przegapić przy kilku trofkach, rozkręciłem się z misjami pobocznymi, poszedłem na piechotę (bez kitu zwiedzanie tylko pieszo) do tego dużego miasta za bagnami, wydałem kupę szmalu na eleganckie ciuchy i wróciłem powozem. i mam już plany na cały jutrzejszy dzień, ale pewnie będzie tak jak dzisiaj - miałem robić A, ale nagle wypadło B, więc chyba najpierw zrobię B, ale w drodze do B wypada C... czuję się dokładnie tak jak w 2011 gdy ogrywałem jedynkę, zapominam o całym świecie. nic nie przebije tej gry przez długi czas

#rdr2 #reddeadredemption #ps4 #trophywhore
T.....0 - trochę mnie #!$%@? z tymi złotymi medalami, wbicie 70 szacuje na 150-200h. ...

źródło: comment_PIqjr0EzSEOiubUB1oy6rB6PrhCkGiTY.jpg

Pobierz
  • 6
@Zwanek: tak jak wspomniałem, powbijałem kilka rzeczy które można przegapić przy kilku trofkach - aktywności w obozie per chapter, chłopiec na posylki, przelanie 250$ na obóz - czwarte trophy w drugim podejściu, bo dodadzą NG+ na 100% żeby te medale dało się łatwiej wbić. oby.