Wpis z mikrobloga

Obczaiłem tą aferę z Polakiem i paru wykopków jak ktoś mu dobrze poradzi może się nieźle zdziwić jak na święta dostanie zamiast prezentu 5 cyfrowe sumy do zapłacenia. W przypadku zniesławienia to na pozwanym leży obowiązek udowodnienia, że mówił prawdę, zapikselowane zdjęcie nie jest żadnym dowodem, a z racji tego, że jest to sprawa cywilna nie macie też co liczyć, że operator udostępni wam dane o włascicielu numeru telefonu, czy IP właściciela konta na roksie. Jedyna szansa to spotkać się z nią i uwiecznić to ale raczej póki co zaprzestanie swojego (jeśli to prawda) fachu więc ogólnie ktoś tu może być w czarnej dupie.A mamie Polaka zapewnicie swietna emeryturke.
#adrianpolak #patostreamy #famemma #afera #danielmagical #polskiyoutube
  • 45
@rakiwo: #!$%@?, to tylko strona ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) pisze się tutaj o wszystkim z dozą sarkazmu i nikt na poważne niczego nie bierze, gdyby jakimś cudem ktoś musiał iść do sądu to byłoby to na podstawie „Twoje słowo przeciwko mojemu” i na tym by się skończyło. Jakaś grzywna i t y l e nie ma co się spuszczać.
@rakiwo: Podziel się towarem lub daj numerem od dilera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Akurat dużo osób korzystało z usług tej pani i znaleźć świadków nie będzie trudne, wystarczy wejść na pewne forum i skontaktować się z klientami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PogromcaPatusow: Mam bardzo dobre pojęcie jak działają, a przypadkow znieslawien znam sporo. Nie takie ważniaki już były a potem sypały się gigantyczne kary. Matkę Kurka znasz? Też bloger, ukrywający się pod pseudonimem, ale jak powiedział, że Owsiak bierze pieniądze z WOŚP to #!$%@? mu taką karą, że sięobsrał. Przypadek Doroty Wellman kojarzysz? Jak za nazwanie ją grubą jędzą inny anonimowy twitterowicz miał zapłcić prawie ćwierć miliona złotych. Wy serio myślicie, że