Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Cumpelnastodwa kobiety ładne? Bah, wyszedłeś ty kiedyś na ulice? Większość jest maksymalnie średnia.

Zapytał byś jakiegokolwiek różowego, i prawie napewno by stwierdziła że jest dużo ładnych/przystojnych mężczyzn.

Tak pozatym, na obrazkach z gejami zazwyczaj są oni dobrze wyglądający
@Cumpelnastodwa powiedz to klasycznym grekom czy rzymianom.

90% "pięknych" kobiet jest poprostu mocno wymalowana, na internecie jeszcze więcej. Może i tak w polsce nie jest tak z tym źle, ale gdzie indziej? Mnóstwo jest brzydkich kobiet.

Wiadomo że gust, ale są pewne uniwersalne jednak wartości.
@Diamond-kun: a gdzie takich znajde? Teraz mamy 2018 rok. Nie wszystkie kobiety maja konta na tinderze, nie wszystkie kobiety wygladaja jak wieszaki na modne ubrania. Ja znam duzo pieknych kobiet. 90% moich znajomych to kobiety, z ktorymi sie bardzo dobrze dogaduje. Mam piekna zone, ktora byla ze mna w zwiazku gdy bylem biedny jak mysz koscielna.

Te wszystkie stereotypy sa nic nie warte. Masz racje, ze takie kobiety istnieja i jest
@Diamond-kun: Ale wcale to nie jest niebezpieczne. Przeciez piekno to kwestia gustu. Mowie powaznie. Wsrod moich znajomych mam kolegow, ktorzy nie ukrywaja, ze podobaja im sie pulchne kobiety. Mam tez takich, ktorzy lubia sportowy biust. Mam takich, ktorzy lubia azjatki, murzynki. Jedna z moich kolezanek podniecaja brazowe oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie wazne jak facet wyglada, ma miec brazowe oczy i tyle. Na miejscie mozna spotkac