Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LaserowaDzida: o panie, 2 lata temu miałem to samo. Co bym nie napisał to wiem że i tak będzie bolało, więc życzę Ci tylko by szybko poszło... U mnie to trwało cały dzień, od 9 rano do 19.
  • Odpowiedz
@LaserowaDzida: Powodzenia. Mi w czerwcu zeszłego roku wyciągali, bo mam takie przewężenie w moczowodzie że nijak nie chciał się przecisnąć do pęcherza o własnych siłach i gryzłem podłogę z bólu.
  • Odpowiedz
@LaserowaDzida: znam ten ból i dzisiejsza noc tez nie przespałem z tego samego powodu, ale mój kamień co mam teraz to i tak lajcik w porównaniu do tego co miałem 8 miesięcy temu albo 4 lata temu. Radzę unikać soli. Mnie teraz kłuje przez frytki z MacDonalda.
  • Odpowiedz
@LaserowaDzida: masz farta w sumie ziomuś. Odkad stalem sie pełnoletni juz mnie do szpitala nie biorą ( ͡° ͜ʖ ͡°) raz przez telefon jak potrzebowalem karetki bo sie zwijalem na podłodze z bólu powiedzieli mi, ze jedyne co moga zrobic to przyjechac i dać mi jakis srodek przeciwbolowy. Teraz to juz trzeba na wlasną reke. Po rozwalaniu ultradźwiekami 2 tygodnie L4 i ciągły ból, leżenie na
  • Odpowiedz
  • 0
@LaserowaDzida przeżyłem to w lutym :) Bez SORU niestety, nospa max i sam sobie zastrzyk z ketanolu zrobiłem, do tego duuuuuzo picia i w miejscu biegałem jak #!$%@? na przemian z gorącym prysznicem na nerke xD
  • Odpowiedz