Wpis z mikrobloga

Jakby nie patrzeć to te patostreamy stają się już nudne.
Zobaczyliśmy dosłownie BARDZO DUŻO w krótkim czasie, praktycznie nic nie jest już w stanie tego przebić.

Zaczęło się od sporej kontrowersji mitomana rafatusa, który upadł na dno i próbował uprawiać seks przed kamerami, żeby zarobić - na koniec swojej przygody znajduję prostytutkę, z którą mieszka i jest z nią xD.
Później coraz bardziej napięta sytuacja u grubasa, goha mega wychudzona, zaczęła srać pod siebie.
Bystrzak przedymał jakąś Agate występującą w szpitalu czy innym serialu xD
Powstały reportaże w TV na temat patostreamów, rząd zorganizował jakieś spotkanie do walki z pato, a zwieńczeniem było powstanie gali FAME MMA, która sporo namieszała:
- złamanie nogi grubasa
- wyszła na jaw profesja matki jednego z zawodników xD
- adbuster ćpał coś przed walką, zaraz po tym umiera mu ojciec
- ozdoba zaczyna tajemniczą grę
#danielmagical
  • 240
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: Generalnie od 200 komentarzy nie podałeś mi żadnego dowodu na to, że adbuster ćpał. Jedyny twoj "dowod" to nagrania, które są jedynie powodem, by go o to podejrzewać, a nie dowodem, że tak było :D
Nie ma dowodów = nie ma winy.
AdBuster nie ćpał, twierdzisz inaczej? Podaj dowód.
  • Odpowiedz
@Prylik: i nazywasz mnie KŁAMCĄ #!$%@?, podczas kiedy to ty co post posuwasz się co to do większych manipulacji:
- twierdzisz, że widziałeś wyniki badań, a nie jesteś w stanie ich opisać
- twierdzisz, że żaden narkotyk nie wypłukuje się po 12 godzinach. I się kłócisz, obrażasz mnie
- twierdzisz, że kofeina nie działa tak jak mówią to źródła, a lepszego źródła nie potrafisz przedstawić
- twierdzisz, że NAPALM TAK DZIAŁA, a przeczą temu źródła
- kłamiesz, że w linku który sam podajesz jest coś, czego
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: Nazywam cię kłamcą #!$%@? ponieważ KŁAMIESZ. Piszesz, że masz dowód na to, że adbuster ćpał, a od 300 Komentarzy tego dowodu NIE PODAŁEŚ.
Druga sprawa kłamiesz wsadzając mi w usta słowa, których nigdy nie powiedziałem (np. to z bratem).

"twierdzisz, że NAPALM TAK DZIAŁA, a przeczą temu źródła"
- I KOLEJNE twoje kłamstwo, bo podałem źródło, które opisuje, że tak właśnie działa Napalm. To, że ty nie umiesz czytać, to już nie mój
  • Odpowiedz
Generalnie od 300 komentarzy nie podałeś mi żadnego dowodu na to, że adbuster ćpał. Jedyny twoj "dowod" to nagrania, które są jedynie powodem, by go o to podejrzewać, a nie dowodem, że tak było :D
Nie ma dowodów = nie ma winy.
AdBuster nie ćpał, twierdzisz inaczej? Podaj dowód.
  • Odpowiedz
"twierdzisz, że NAPALM TAK DZIAŁA, a przeczą temu źródła"

- I KOLEJNE twoje kłamstwo, bo podałem źródło, które opisuje, że tak właśnie działa Napalm. To, że ty nie umiesz czytać, to już nie mój interes.

Nie. Nie podałeś. Wskaż mi #!$%@? screenshotem gdzie to rzekomo jest napisane.

"kłamiesz, że w linku który sam podajesz jest coś, czego #!$%@? nie ma"

- I KOLEJNE kłamstwo, bo w linku, podaje coś co #!$%@? jest
  • Odpowiedz
@LambdaLambda : Powtarzam jeszcze raz: To, że ty jesteś na tyle tłumokiem, że nie potrafisz czytać, nie znaczy, że tego tam nie ma
Bez względu na to co sobie napiszesz, i tak nie zmienisz rzeczywistości. Każdy kto choć raz stosował Napalm powie ci, że dokładnie tak on działa. Twój płacz na wykopie ci nic nie pomoże, nie zmienisz tego.

"Nie ma czegoś takiego jak tajemnicze połączenie wszystkich składników. Albo dajesz konkret, albo nie masz dowodu"
- Podałem ci działanie Napalmu. To, że ty nie umiesz czytać, to już nie mój interes. Kofeina w połączeniu z Tauryną w dużej ilości tak pobudza organizm, że dochodzi nawet i do WIĘKSZYCH skutków ubocznych niż te u Adbustera.
Ludzie nieraz drgawek dostają, a ty się burzysz, że go ryj swędział NO #!$%@? HIT
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: Generalnie od 300 komentarzy nie podałeś mi żadnego dowodu na to, że adbuster ćpał. Jedyny twoj "dowod" to nagrania, które są jedynie powodem, by go o to podejrzewać, a nie dowodem, że tak było :D
Nie ma dowodów = nie ma winy.
AdBuster nie ćpał, twierdzisz inaczej? Podaj dowód.
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: W takim razie skoro wychodzi na to, że kofeina, to wczesniej SKŁAMAŁEŚ.
Bo pisałeś, że kofeina tak nie działa, a jednak. Rzeczywiście, teraz doczytałem.
W kazdym razie TAK DZIAŁA NAPALM, koniec dyskusji. To co właśnie miał AdBuster, to jest wysoka pobudliwość nerwowa. A biorąc pod uwagę to, że Marek wziął na prawdę dużą dawkę oraz, że walka trwała krótko - to ja się cieszę, że miał tylko te
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: Najlepsze, ze podałem ci zrodło dzialania Napalmu i sam stwierdziłeś że to kofeina, a na końcu i tak wklejasz to samo zdanie: "Hoffman był na nagraniach pod wpływem substancji innych, niż kofeina" no #!$%@? hit XD
Do tego jeszcze wyzywasz ludzi ktorzy sie z toba nie zgadzaja (i maja przy tym racje) od mefedrioniarzy XDDDD
Tak właśnie działa Napalm, nawet słabsze przedtreningówki tak działają, CZY CI SIĘ TO PODOBA
  • Odpowiedz
No ale jasne, lepiej opierać się o #!$%@?-źródła jakim jest marketingowy opis produktu

Jakbyś chciał wiedzieć dzieciaku - to na początku opierałem się o własne doświadczenia działania Napalmu (jak i wielu innych przedtreningówek). To ty miałeś wonty, że to nic nie znaczy i chciałeś bym ci podał opis jak działa... więc podałem. Ty jesteś taką #!$%@?ą, że specjalnie będziesz odrzucał wszystko co ktoś napisze byleby trzymać się swojej racji.
A wiesz co jest najśmiesniejsze? że bez względu na to jak bardzo będziesz płakał, nie zmienisz rzeczywistosci xD
Napalm tak działa, czy ci się to podoba czy nie

Podsumowując, nie jest mozliwe wywołanie takiego skurczu mięśni, bez ani jednego, innego symptomu
  • Odpowiedz
a ty #!$%@? bez sensu. Nawet w żaden z linków nie wlazłeś i nie zapoznałeś się z niczym co tam jest napisane.

Po pierwsze, kofeina nie powoduja świądu. Świąd powoduje betaalanina. Wiedziałbyś to, gdybyś kiedykolwiek interesował się środkami które bierzesz, albo gdybyś chociaż przeczytał opis tego aminikwasu w źródle które ci podałem 50 postów temu.
Po drugie, skurcze mięśni po kofeinie są jednym z zaawansowanych skutków ubocznych i poprzedzają je inne; jakbyś przeczytał mefedroniarzu #!$%@? cokolwiek z tego co tam jest napisane, dowiedziałbyś się, że przy większych dawkach, kofeina atakuje cały system nerwowy, a skurcz mięśni jest efektem poważnego przedawkowania. Są to jednak delikatne skurcze, a nie mimowolny ścisk - który ma miejsce na nagraniach.
Po trzecie, tak nie działa napalm.
Po czwarte, tak nie działa kofeina - symptomy przedawkowania kofeiny są połączone, ale wiedziałbyś to, gdybyś cokolwiek przeczyał.
  • Odpowiedz
Po pierwsze, kofeina nie powoduja świądu. Świąd powoduje betaalanina

Która RÓWNIEŻ jest w Napalmie więc na prawdę nie rozumiem
dlaczego ty jesteś taki uparty. Ty serio nie rozumiesz, że twój płacz i szukanie na siłę winy adbustera ci nic nie da? ( ͡º ͜ʖ͡º) Bez względu na to co sobie napiszesz - AdBuster nie był naćpany. A dlaczego tak twierdzę? Bo nie dałeś ciągle żadnego dowodu, że był.

Po piąte, udowodniłem, że nie jest to zasługa kofeiny ani ŻADNEGO INNEGO
  • Odpowiedz
Czekam na dowód, że adbuster ćpał. Nie na powód, by go o to podejrzewać, lecz na dowód, że tak było.Tak więc nagrania odpadają, bo są tylko powodem, by go o to podejrzewać, a nie dowodem, że tak było.
Nie podasz dowodu? Nie ma problemu, kończymy temat, Adbuster nie ćpał. Bez względu na twój płacz bekso.
  • Odpowiedz
No więc właśnie, tak jak myślałem. Nie masz dowodu na to, że Adbuster ćpał (nagrania to nie dowód, to tylko powód do podejrzeń), tak więc zgodnie z domniemaniem niewinności, Adbuster nie ćpał.
  • Odpowiedz