Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-jesteś wyśmiewany i prześladowany z powodu swojej orientacji seksualnej


@Clefairy: Odpisałbym, coś, ale muszę lecieć na codzienne wyśmiewanie i prześladowanie homoseksualistów w swojej okolicy. Zbieram punkty. Jeszcze 3 i wygram grzałkę a konkurencja duża bo wszyscy w okolicy wyśmiewają i prześladują homoseksualistów w pracy, w sklepach, w parkach nawet w osiedlowej piekarni!

Zrozum, że czyjaś seksualność jest jego prywatną sprawą, ale jak ktoś zaczyna się z nią obnosić i na
  • Odpowiedz
Czyli chcesz aby nagość i e-----a w ogóle zniknęła z internetu? Bo skoro wy nie możecie się obnosić to nikt nie może?


@GrubyRozowyKot: ja wiem, że prawicowi intelektualiści do najbystrzejszych nie należą, ale ja niczego takiego nie napisałem.

Sam jestem heteroseksualistą, wiec nie wiem dlaczego zakładasz coś innego. Mi nie przeszkadza ani jedno, ani drugie - o ile nie ingeruje to agresywnie w moje życie prywatne.

  • Odpowiedz
Zrozum, że czyjaś seksualność jest jego prywatną sprawą, ale jak ktoś zaczyna się z nią obnosić


@veldrinn: w sensie, że co? Homoseksualiści zapinają się w dupala pod Twoim oknem czy co?

Co kryje się pod "seksualnością"?
  • Odpowiedz
@Clefairy: Dla mnie to jest najlepsze. Jeżeli bronisz prawa osób LGBT do formalizowania związków to na pewno jesteś homosiem :). Bo przecież heteroseksualista nigdy w życiu nie dopuściłby się tak zbrodniczego czynu. To wbrew logice.

Ja p------e.
  • Odpowiedz
@Clefairy: Za to propagowanie zboczeń pod pretekstem tolerancji, pakowanie wszędzie (teraz przykład szkół i gejowego piątku) ichniejszych wartości i tak dalej, już jakoś wpływa na moje życie prywatne nie sądzisz? Tak samo zmiany prawa na takie aby nie można było wyrażać swojego zdania bo hurr nie jesteś tolerancyjny, mowa nienawiści, rasista! też wpływa na moje życie prywatne prawda? Sami mówicie, że tolerancja do kolorowych to nie tylko przyzwolenie na zapinanie
  • Odpowiedz
Za to propagowanie zboczeń pod pretekstem tolerancji, pakowanie wszędzie (teraz przykład szkół i gejowego piątku) ichniejszych wartości i tak dalej


@GrubyRozowyKot: Tęczowy piątek miał jedynie zwrócić uwagę na tolerancje wobec osób o innej orientacji seksualnej.

Reszta to tylko Twoje urojenia i zamordystyczne zapędy. Rozumiem, że mamy zakazać wszystko co się wielkiemu Panu nie podoba?
  • Odpowiedz
PRZEŚLADOWANIE HOMOSEKSUALISTÓW TAK SAMO JAK HOMOFOBIA NIE ISTNIEJE!

Z badań za lata 2010-2011 wynika, że myśli samobójcze wynikające z braku akceptacji ze strony środowiska szkolnego, czy spotykającej ich agresji miało 63 proc. młodzieży LGBT+ w Polsce


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,22423361,kacper-nie-byl-jedyny-o-samobojstwie-mysli-2-3-mlodziezy-lgbt.html
Clefairy - PRZEŚLADOWANIE HOMOSEKSUALISTÓW TAK SAMO JAK HOMOFOBIA NIE ISTNIEJE!

Z b...

źródło: comment_UWbqCNF9lap5yyFPF96lXmxtBgJjEsoJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Z badań za lata 2010-2011 wynika, że myśli samobójcze wynikające z braku akceptacji ze strony środowiska szkolnego, czy spotykającej ich agresji miało 63 proc. młodzieży LGBT+ w Polsce


@Clefairy: No no Wyborcza i KPH takie wiarygodne źródła. Taka metodologia badań jak pastowany kaban, który na Marszu Niepodległości CZUŁ, że jest znienawidzony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Clefairy: no sorrry, ale tak na dobrą sprawę, jeżeli uważasz takie zachowanie jak na pierwszym obrazku za obnoszenie się ze swoją seksualnością, to może i beka z takich typów, ale to nie tylko udowadnia ich hipokryzję ale też potwierdza, że obnoszenie się swoją seksualnością to s----------e umysłowe
  • Odpowiedz