Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
matka dołączyła do jakiejś grażynkowej grupy na fejsbuku piękne życzenia czy jakoś tak XD
nie chciałam już do niej przychodzić do pokoju jak mnie ciągle wołała więc teraz siedzi u mnie na łóżku od godziny i pokazuje mi co chwilę coś
PATRZ JAKI PIĘKNY DOMEK

OOO PATRZ, PIESEK RATOWNIK

MŁODA PATRZ JAKI GRUBAS XD

ALE ŚMIESZNE PATRZ, TAK SIĘ KIEDYŚ BAWIŁAM, DYSKOTEKI Z LAT 90 TO BYŁO COŚ, HALINCE MUSZĘ TO WYSŁAĆ

teraz śpiewa jakąś piosenkę angielską tyle że po polsku miałyśmy takiego kolege co angielski umiał jedyny we wsi i nas uczył

z jednej strony już mam dość, z drugiej strony to takie urocze że po latach gderania na technologię w końcu przestała się jej bać i nawet potrafi się nią cieszyć xD

#rodzice #rodzina #niewiemjaktootagowac #cowidzigfgfgfa
  • 5
  • Odpowiedz
@gfgfgfa moi rodzice ogarniają internet i Bogu dziękuję, że nie chcą fb. Bałem się, że coś podobnego będzie. Teściowa za to lajkuje takie rzeczy, że muszę codziennie dreptac kilometry a i tak żenady nie rozchodzę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dzejzon: znaczy się w sumie to matka wcześniej ogarniała internet, jak jej trzeba było coś to spokojnie znalazła, ojca nauczyła trochę.

co nie zmienia faktu że dla niej internet to i tak było zło JAK MOŻNA TYLE CZASU TAM KLIKAĆ
a teraz odkryła fejsbuka to się okazało że ależ można, jeszcze jak xD
  • Odpowiedz