Wpis z mikrobloga

@Roger_Casement: To było 30 lat temu. Kto teraz prowadzi kampanię nienawiści przeciwko homoseksualistom?

Myślisz, że fajnie się czuje młody katolik jak słyszy, że jest "idiotą" "kretynem" "oszołomem" a jego poglądy to ciemnogród i powinien się leczyć w psychiatryku?


Po pierwsze, bycie katolikiem to wybór, w odróżnieniu od orientacji seksualnej. Po drugie, katolicy w swojej świętej księdze nawołują do mordowania niewiernych oraz także homoseksualistów. U mnie jak ktoś identyfikuje się z taką
  • Odpowiedz
@TJ_Laser:

Jak ktoś chce mnie zabić to też mam go tolerować według ciebie? Bo dokładnie w takiej sytuacji są LGBT.


Ilu gejów zamordowali katolicy w Polsce? Możesz mi przytoczyć dane z lat 1989-2018, ja pokażę Ci, że więcej osób, w tym także księży i konserwatystów zamordowała lewicowi ateiści, kiedy sprawowali własne rządy.

Po pierwsze, bycie katolikiem to wybór, w odróżnieniu od orientacji seksualnej.


A nie, to spoko, jak tak to już
  • Odpowiedz
bo seks to jedyne co robią osoby homoseksualne, co za młotek


@gansevudei: cokolwiek robią, jest to ich sprawa i nie muszą jej wywlekać.

co za młotek

Zawsze takie piękne słowa słyszę od tych co walczą o "TOLERANCJĘ" ()
  • Odpowiedz
@Roger_Casement: Chyba chciałeś na jakiś inny komentarz odpisać, bo dosłownie nigdzie nie napisałem, że nawoływanie do zabijania katolików jest ok. Ulepiłeś chochoła i napisałeś na jego podstawie całą odpowiedź. Brawo.

Zawsze takie piękne słowa słyszę od tych co walczą o "TOLERANCJĘ" ()


@kamien23: Ojeeej, jaki wrażliwy. No sorry, że nikt cię nie głaszcze po główce za szerzenie poglądów, dzięki którym osoby LGBT czterokrotnie
  • Odpowiedz
Jak ktoś chce mnie zabić to też mam go tolerować według ciebie?


@TJ_Laser: musisz mi pokazać JEDNO nagranie, z Polski, gdzie ktoś z ambony namawia do mordu gejów.

Zarówno chrześcijanie jak i muzułmanie by ich najchętniej wymordowali.


@TJ_Laser: dziwne, bo LGBT przecież cały sercem popierają muslimów. Shizofrenia?

Polecam link powyżej, bo doskonale obala twój postulat o "tolerancji dla wszystkich".


WALCZYSZ I DOMAGASZ SIĘ TOLERANCJI I TWIERDZISZ ŻE NIE MA NA
k.....3 - > Jak ktoś chce mnie zabić to też mam go tolerować według ciebie?

@TJLas...

źródło: comment_OSfXEILRWnkH4YRev2Ymc5Ixym52fBf0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@TJ_Laser: Odnośnie obrażania katolików Ty zamiast napisać, że powinno się uczyć o tolerancji dla katolików, Ty napisałeś coś w stylu: że "hurr durr, katolicyzm się wybiera, a poza tym chcą pozabijać wszystkich homoseksualistów".

Czemu nie umiesz skrytykować fanatycznego ateizmu z wykopu oraz PRL-u, który obraża, a w skrajnych przypadkach mordował ludzi (otwórz sobie dowolny podręcznik do historii i poczytaj jak rządziła Polską "świecka lewica". Nie umiesz przyznać, że lewica i ateiści
  • Odpowiedz
@kamien23: @PiPiPingu: A co będziemy się bawić w dowody anegdotyczne, jedziemy ze świętą księgą, którą każdy prawdziwy katolik powinien kierować się w życiu.

Mordowanie wyznawców innych religii (Pwt 13, 13-17):

Jeśli usłyszysz w jednym z miast, które Pan, Bóg twój, daje ci na mieszkanie, że wyszli spośród ciebie ludzie przewrotni i uwodzą mieszkańców swego miasta mówiąc: «Chodźmy, służmy obcym bogom!», których nie znacie - przeprowadzisz dochodzenia, zbadasz, spytasz, czy to
  • Odpowiedz
Ojeeej, jaki wrażliwy. No sorry, że nikt cię nie głaszcze po główce za szerzenie poglądów, dzięki którym osoby LGBT czterokrotnie częściej próbują się targnąć na własne życie, a wśród bezdomnej młodzieży stanowią one 20-40% populacji. Możesz poczuć się dumny z siebie.


Jakim cudem geje mają większy odstek samobójstw niż ŻYDZI PODCZAS WOJNY?? Czyżby geje byli bardziej prześladowani w tej kaczystowskiej Polsce? (ʘʘ)

@TJ_Laser: ja nikomu nie każę
  • Odpowiedz
A co będziemy się bawić w dowody anegdotyczne, jedziemy ze świętą księgą, którą każdy prawdziwy katolik powinien kierować się w życiu.


@TJ_Laser: w bibli jest też napisane, że jak masz ukraść to lepiej sobie utnij rękę. Jakoś nie słyszałem o takim trzymaniu się do joty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TJ_Laser:

Poczytaj co zrobił Nowy Testament ze Starym Testamentem, Ptysiu Malinowy. 2/10 bo odpisałem. Nie masz zielonego pojęcia o tematach, na które masz tupet się wypowiadać. No, ale głupota i pycha często chodzą parami.
  • Odpowiedz
@Roger_Casement: Co ma "fanatyczny ateizm" i PRL do całego tego wątku?

@kamien23: Widzę muszę ograniczyć stosowanie zdań wielokrotnie złożonych. Prawica nie ogarnia czytania ze zrozumieniem.

osoby LGBT czterokrotnie częściej próbują się targnąć na własne życie,

a [osoby LGBT] wśród bezdomnej młodzieży stanowią 20-40% populacji


A dzieci, nieważne jak bardzo będziesz wierzgał i próbował zaklinać rzeczywistość, te osoby LGBT i tak spotkają w szkole. Wśród swoich rówieśników. Kwestia tego, czy chociaż
  • Odpowiedz
Bo na tę chwilę bycie nieheteronormatywnym dzieckiem w polskiej szkole... no nikomu bym tego nie życzył.


@TJ_Laser: czyli żadasz tolerancji, twierdzisz że nie masz jej dla każdego, odgrażasz się że spotkania i tak odbędą się "na siłę" a na końcu stwierdzsz że ktoś obwinia gejów o "niszczenie cywilizacji." Faktycznie zrezygnuj ze zdań wielokrotnie złożonych, bo gdzieś tam między przecinkami zapominasz, że sobie przeczysz ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Sugerujesz, że w polskich szkołach nie ma ani jednego dziecka o orientacji innej niż heteroseksualna? Bo o tym właśnie pisałem.


@TJ_Laser: są, ale co to ma do rzeczy? To są takie same dzici jak każde inne. Czemu stwarzasz podziały?
  • Odpowiedz