Wpis z mikrobloga

@kamien23: Ludzie którzy zostali wychowani (choć to chyba za mocne słowo) tak, że drugiego człowieka są w stanie rozszarpać za to, że jest inny. Jak kurvva jakieś zwierzęta które zauważą w stadzie nieco innego osobnika.
  • Odpowiedz
@kamien23: Ciesz się, że nie jesteś gejem w tym kraju. Może gdyby przez tą prawicową propagandę rodzice wyrzucili cię z domu albo wysłali na "terapię konwersyjną" to byś zrozumiał, dlaczego potrzebna jest edukacja.
  • Odpowiedz
Ciesz się, że nie jesteś gejem w tym kraju. Może gdyby przez tą prawicową propagandę rodzice wyrzucili cię z domu albo wysłali na "terapię konwersyjną" to byś zrozumiał, dlaczego potrzebna jest edukacja.


@TJ_Laser: sześciolatki wyrzucają gejów na terapię konwersyjną? (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@kamien23: Ja wiem, że na tej tzw. "wolnościowej prawicy" z myśleniem to ciężko, ale te sześciolatki kiedyś dorosną i spora część z nich będzie miała swoje dzieci.
A one same jak ich rówieśnicy także mogą okazać się być homo i wypada im przekazać rzetelną wiedzę, że nie są z tego powodu gorsi ani że nie kwalifikuje się to do leczenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@kamien23: Może jakby przez prawą stronę nie było traktowani jak śmieci, nie słyszeli gróźb w związku ze swoją orientacją i mogli w parze mieć taki same prawa jak związek różnopłciowy, to nie byłyby potrzebne żadne akcje edukacyjne i uświadamiające pewne zakute łby.
  • Odpowiedz
Ja wiem, że na tej tzw. "wolnościowej prawicy" z myśleniem to ciężko, ale te sześciolatki kiedyś dorosną i spora część z nich będzie miała swoje dzieci.

A one same jak ich rówieśnicy także mogą okazać się być homo i wypada im przekazać rzetelną wiedzę, że nie są z tego powodu gorsi ani że nie kwalifikuje się to do leczenia.


@TJ_Laser: tak wiem widziałem wasz argumenty w tej sprawie ( ͡°
k.....3 - > Ja wiem, że na tej tzw. "wolnościowej prawicy" z myśleniem to ciężko, ale...

źródło: comment_BnnkbpVCxQSrRC65oioApTjhwbbUgo9B.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Może jakby przez prawą stronę nie było traktowani jak śmieci,


@PilariousD:
1- jesli prawica traktuje lgbt jak smieci, to co da spotkanie z dziećmi? " NIE BĄDŹCIE PRAWAKAMI"?
2- jeśli spotkanie ma na celu odwiedzenie od bycia prawakami, to nie jest zwykłe spotkanie a propaganda polityczna

3- od kiedy nie zgadzanie się z czyjąś opinią = traktowanie kogoś jak śmiecie? Nie przypominam sobie, żebym was traktował jak śmiecie, za to dobrze
  • Odpowiedz
@TJ_Laser: Ateistyczna lewica prześladowała homoseksualistów na poziomie państwowym, ale to "wolnościowa prawica" odpowiada za całe zło w tym kraju. Ładna logika, wszystko zwalić na prawicę, a zapominać, że prawdziwie antywolniościowa partia była lewicowa i wyraźnie świecka...

Ale co się spodziewać po wykopkach, którzy piszą, że KK był łagodnie traktowany w PRL-u, jednocześnie mając za bohatera Urbana, a o ks. Ppiełuszko mówią m.in. "dobrze, że zdechł" "czarny pchał się w politykę, znał
  • Odpowiedz
Ludzie którzy zostali wychowani (choć to chyba za mocne słowo) tak, że drugiego człowieka są w stanie rozszarpać za to, że jest inny. Jak kurvva jakieś zwierzęta które zauważą w stadzie nieco innego osobnika.


@mirra90: kurcze, też się boje takich ludzi. Czytałem o jakiejś wariatce co gorącą kawą polewa dzieci. Nie wiem jakie poglądy musi mieć ta osoba w głowie, ale nie chciałbym aby moje dzieci się tego uczyły
k.....3 - > Ludzie którzy zostali wychowani (choć to chyba za mocne słowo) tak, że dr...
  • Odpowiedz
To co się działo podczas marszu równości w Lublinie pokazuje, że takie coś jest bardzo potrzebne.


@mirra90: to tylko pokazuje, że ludzie nie chcą propagowania homoseksualizmu na ulicach. Zapętliliście się w swojej racji i niczego innego nie przyjmujecie do tych główek.
  • Odpowiedz
Ty tu dajesz skrajne przypadki a na kontrmanifestacji marszu równości to były tłumy - ilości hejtu jaki wylewał się z komentarzy na fb dziennika wschodniego czy kuriera lubelskiego nawet nie komentuję.
  • Odpowiedz