Wpis z mikrobloga

OP DOSTARCZYŁ

Wczoraj przejechałem się z mistrzem świata Karolem Baszem znanym od niedawna na wykopie jako @KBasz w jego Audi RS3 480KM po torze w Krakowie.
Karol na co dzień ściga się w Lamborghini Super Trofeo Europe i przed ostatnim weekendem sezonu jest na pierwszym miejscu.

Wrażenia z jazdy Audi - nie do opisania. Zarówno na prostej jak i na zakrętach branych na pełnej petardzie moc i skill kierowcy powoduje że żołądek podchodzi do gardła. Przyspieszenie i przeciążenia nieziemskie.

Spotkanie było efektem licytacji jaką @KBasz zorganizował w ramach #pomagamypaulinie na rzecz córki innego Mirka strażaka - @robertt1969 a cały łańcuch licytacji był zainicjowany przez znanego Mirka od noży - @Trollsky tak więc #wykop strong.

Później jeszcze pojeździłem sporo gokartem 36KM na którym Karol zdobył mistrzostwo świata i wrażenia też niesamowite w porównaniu z gokartami dostępnymi na normalnych komercyjnych torach które mają zwykle 6-12KM. Karol wcześniej dał mi profesjonalne rady w jaki sposób mam wchodzić i wychodzić w poszczególne zakręty, kiedy dodawać gazu a kiedy hamować itd. Zapamiętałem z 10% tego więc dla kogoś obeznanego w motosporcie moja jazda musiała wyglądać jak profanacja toru, ale jako że na co dzień jeżdżę dziesięcioletnią Octavią 1.6 to dla mnie zabawa była przednia.

Na koniec jeszcze dostałem paczkę z prezentami od sponsora Karola - firmy Olimp więc taguje #mikrokoksy Najcenniejsze oczywiście są rękawice z podpisem kierowcy.

#motoryzacja #pomagajzwykopem #wykopefekt #chwalesie #robertt1969 #trollsky #samochody #oswiadczenie
Pobierz Waldemar_Morawiec - OP DOSTARCZYŁ

Wczoraj przejechałem się z mistrzem świata Karol...
źródło: comment_sKIbLeQyDvG9iwwBQ3TeWsc3pi3lw61r.jpg
  • 4