Wpis z mikrobloga

Mircy gdzie szukac programiasty do prostej stronki? Potrzebuje jeden skrypt wydaje mi sie ze mozna to w kilka godzin zakodowac, ew Jak oszacowac koszt stworzenia strony? Moge ok 500zl do maks 2000zl zaplacic I nie mam pojecia gdzie szukac programistow... Upwork? Preperuje programiste polsko jezycznego
#webdev #programowanie
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hater: proste automatycznie pociecie muzyki na czesci, przeciagam plik wav na strone I moge z niej pobrac pociete fragmenty z sama muzyka I same z glosem wokalisty moga byc pliki spakowane do jednego pliku zip. Czemu chce strone? Abym mogl wyslac komus ten skrypt bez potrzebuje instalacji
  • Odpowiedz
do prostej stronki

przeciagam plik wav na strone I moge z niej pobrac pociete fragmenty z sama muzyka I same z glosem wokalisty moga byc pliki spakowane do jednego pliku zip.


@jaktrwogatonawykop: aha ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@serhyi: gdzie wycenic takie skrypt? Jeszcze kilku potrzebuje ale nie chce o kazdym na wykopie pisac, nigdy nie szukalem programistow, w Google znajduje firmy ktore zaczynaja rozmowe od 10000zl ale ja potrzebuje tylko prosty skrypt do wycinania przy takich cenach oplaca mi sie recznie wycinac ale jakby ktos taniej zrobil to bardzo chetnie mu zaplace
  • Odpowiedz
@jaktrwogatonawykop: To nie jest prosty skrypt a skoro zaczynają rozmowe od takiej ceny to znaczy że tyle to kosztuje. Dla osób nie-programistów może to sie wydawać do zrobienia w kilka h , ale uwierz mi, że ździwiłbyś sie jak dużo byłoby przy tym roboty.
  • Odpowiedz
@Prospero88: ok muzyke moge Sam wyciac Jak to Taki problem ( w audacity sa to trzy klikniecia I ma on otwarty kod ktory mozna skopiowac), nie wiem Jak to prosciej napisac moze Tak:
Mam plik z nagraniem w dowolnym formacie np.wav, w pliku jest glos I mam transkrypt tego glosu, chce aby Jak najprosciej dalo sie z tego frazy powycic ktore sa oddzoelone przerwa np ok polsekundy

1 przeciagam plik na strone
2 skrypt znajduje ciagla mowe I dzieli ja w miejscach przerw
3 transkrypt jest tekstem ze slowami w tej samej kolejnosci, kazde dopasowanie do kazdego slowa zapisuje w osobnym pliku, miedzy kazdymi slowami jest
  • Odpowiedz
skrypt znajduje ciagla mowe I dzieli ja w miejscach przerw


@jaktrwogatonawykop: skad niby skrypt ma to wiedziec? To trzeba jakos oskryptowac zeby skrypt wiedzial czego szukac itp. Nie wywalil sie przy pierwszym lepszej modyfikacji pliku wejsciowego. Skad ma wiedziec ze to przerwa, jak dluga jest przerwa. Strasznie niedeterministyczne to...

Jak to ma kosztowal 10000 zl to lepiej to zlecic czlowiekowi do
  • Odpowiedz