Wpis z mikrobloga

Mircy gdzie szukac programiasty do prostej stronki? Potrzebuje jeden skrypt wydaje mi sie ze mozna to w kilka godzin zakodowac, ew Jak oszacowac koszt stworzenia strony? Moge ok 500zl do maks 2000zl zaplacic I nie mam pojecia gdzie szukac programistow... Upwork? Preperuje programiste polsko jezycznego
#webdev #programowanie
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zamaskowany_Kotek: prosze w JavaScript napisac, nie mam pojecia Jak chcesz to zrobic w PHP bez wysylania plikow przez siec, raczej sie nie da. Aplikacja konsolowa PHP odpada bo potrzebuje bez instalowania programow.

Juz widze Jak wysylam skrypt do kogos I mowie aby to napisal w konsoli I jeszcze to zainstalowal...

Nie komplikuj niepotrzebnie, prosta strona byla by najlepsza, Jak dzisiaj nie napiszesz tej strony to planuje jutro razem z pomoca
  • Odpowiedz
@jaktrwogatonawykop: javascript nie podoła. Zrozum, że pisanie tego pod stronę wymaga napisania serwisu i aktywnego serwera php. Do uruchamiania lokalnie to jest całkowicie pozbawione sensu.
Przy okienkowej normalnie kliknie sobie dwa razy na ikonkę i mu się ładnie pojawi interfejs do przeciągnięcia pliku bez jakiejkolwiek instalacji.
  • Odpowiedz
@jaktrwogatonawykop: teraz mi z tym windowsem s wyskakujesz? xD
Podsumowując, lokalnie na sprzęcie z win s tego zwyczajnie się nie zrobi.
Zrobienie GUI pod taki program to chwila roboty, więc nie wiem skąd ten argument o większych kosztach.
Daj znać jak już się poddasz i będziesz chciał normalną aplikację odpalaną na normalnym systemie.
  • Odpowiedz
@Zamaskowany_Kotek: dobra kolego, zapomniałem że zaproponowałeś 200zł za skrypt więc w sumie to nie mam co wymagać w tej cenie. akceptuje wykonanie w PHP, ale jutro postaram się sam zakodować w samym JavaScripcie tak jak chcę aby to działało... angielski znam googlować potrafię..., w liceum nawet SPOJa robiłem i chyba z 200zadań dałem radę, czuję że coś tam jeszcze pamiętam a twój skrypt mi się przyda jakby mi się nie
  • Odpowiedz
@jaktrwogatonawykop: koleżanko jak już xD.
PHP nie jest językiem programowania, to backend dla strony który umożliwia przekazanie danych ze strony do programu i z powrotem. W javascript też tego nie zrobisz ze względu na jego ograniczenia i limity w przeglądarce. Dla windowsa s jedyna sensowna opcja to napisanie aplikacji i wrzucenie do windows store, ale na to potrzebowałabym kilka dni no i trochę czasu zanim m$ zatwierdzi aplikację.
Także zostaje
  • Odpowiedz
@morsisko: za kilka godzin Sam postaram sie zakodowac, teraz nie mam czasu. Wiem ze sie da jakies pojecie mam o tym ale dla mnie programowej jest Jak gotowanie, wole aby ktos inny to zrobil dla mnie, ale rozczeniowi programisci Jak zaproponowanna 20000 zl to brak mi slow, a ten programista ktory okazalo sie kobieta czuje ze nie podola zadaniu, a potrzebuje tego na poniedzialek. Tez zaden nie programista sie nie
  • Odpowiedz