Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło, to ja nie mam pojęcia. Różowa rano wyszła dziecko zaprowadzić do żłobka. Po pół godziny wraca i w domu czarno. Zlokalizowała, że pralka się pali. Warto zauważyć że pralka nie była włączona. Nie wiem co to by było jakby pracowała normalnie.. A winowajcą jest półtoraroczna pralka #samsung #wroclaw
Pobierz kenny_kabanie - Co się #!$%@?ło, to ja nie mam pojęcia. Różowa rano wyszła dziecko za...
źródło: comment_A3JN4quovskbfm8r0nFse2l01Uj1jXdg.jpg
  • 273
@kenny_kabanie: Beka z ludzi, którzy zalecają ci pójście z tym do sądu. Tak, jasne, gościu już ma ochotę sobie pół roku albo i dłużej nerwów szargać i wydatków nadkładać.

Pralkę albo reklamuj jak chce ci się z tym bawić, ale tu też cudów nie będzie i sobie napsujesz krwi minimum kilka tygodni (i gdzie będziesz prał?), albo po prostu kup nową innego producenta i ciesz się życiem już dzień-dwa po awarii.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kenny_kabanie: kręćcie pozew zbiorowy. Dorwij jakiegoś prawnika z USA co kręci procent od uzyskanej sumy i bez kitu może Ci dadzą ten miljon dolców za zamknięcie japy że się pralki palo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@#!$%@? myślisz, że takie firmy nie są na to przygotowane, wystarczy doczytać w instrukcji, że pralka jak nie pracuje powinna być odłączana.