Wpis z mikrobloga

@wloskiolgierd: Serio? Na jakiś wsiach co drugi pies ma takie warunki jak nie gorsze @piSSowiec39: Nie nagrywają tego nera, żeby ludzie #!$%@? się od niego, straż miejska nawet z tego co pamiętam im to mówiła, bo sami mają dosyć zgłoszeń na tego psa, zrozumcie, że pies to nie jest jakaś #!$%@? święta krowa i według polskiego prawa może żyć w takich warunkach.
  • Odpowiedz
@Molajcalyten:
Szkoda ze taki duzy pies , ktory powinien miec sporo ruchu , jest uwiazany na takim krotkim sznurku. Konon powinien go komus oddac, ewentualnie pozwolic mu chociaz poruszac sie swobodnie w tej przestrzeni gdzie wegetuje teraz- miedzy ogrodzeniem, a chlewikiem. Wystarczyloby zamknac te metalowa bramke, by stworzyc mu kojec.
Masz jednak racje, co do dzieci wylewajacych lzy nad nerkiem, bo nie zyje tak jak ich psy w blokach.
Konon mial
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: z tym, że to jest pewne że pies w takich warunkach będzie miał problemy ze stawami i przez to będzie cierpiał, a to nie człowiek więc nie powie od razu że go boli. Ja rozumiem, że są psy co mają gorzej ale nie znaczy to, że ma nie być mi przykro. Ma dwóch zdrowych właścicieli, niepracujących z mnóstwem wolnego czasu i to też #!$%@?.
  • Odpowiedz
@piSSowiec39:
Tez nic nie zrobia. Tak jak pisalem powyzej, byly tam u nich dziesiatki kontroli i to roznych organizacji. Nikt nie znalazl razacych nieprawidlowosci. Ktos wrzucal tutaj nawet emaila od jakiejs fundacji, ktora probowala naklonic Konona aby oddal im psa, a gdy sie nie zgodzil, napisala ze nic wiecej nie moga zrobic, bo nie ma przeslanek do odebrania go. Dobrze jednak od czasu do czasu naslac kogos na pasozytow, zeby nie
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: Ja pisze do kogo ja zglaszalem,przynajmniej ich nachodza i obserwuja temat.Wiedza o szkolnej bo jak sama funkcjonariuszka mi mowila maja/mieli od groma zgloszen w sprawie Nerka.To bylo pod koniec wrzesnia tego roku.
  • Odpowiedz
@piSSowiec39: @piSSowiec39:
Najlepsze jest to, że SM czy Policja powiedziała im, żeby nie nagrywali psa to ludzie nie będą dzwonić - chodziło głównie o to, że takiej straży miejskiej nie chce się ruszyć dupy i jechać na szkolną sprawdzić jak pies wygląda, bo lepiej zająć się samochodem, który jednym kołem zaparkował na trawniku i pisać mandaty.
Oto głównie chodzi.
  • Odpowiedz
@kanonowicz: no mi też go żal, tym bardziej, że #!$%@? mają warunki, żeby biegał sobie luzem po terenie "posesji", ogrodzenie jest, bramę zamknąć, nawet lepiej dla tych pasożytów, bo będzie odstraszał bandycką młodzież białostocką. Ale nie, lepiej niech siedzi w kojcu i piszczy za każdym razem, jak te bęcwały raczą wyjść na podwórko. No ale przecież kajor mówi, że Nero jest szczęśliwy i ugułem dał mu dzisiaj kości, a trzy dni
  • Odpowiedz
@PawelW124:
Pies Kargula biega wolno po podworzu i jesli Nero jest takze puszczony wolno, szczekaja na siebie godzinami przez plot. Wtedy Kargul dzwoni ze skargami. Major mowil kiedys ze policja byla u nich o 2 w nocy i kazala przywiazac psa
  • Odpowiedz