Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej,

Level 27 here. Od ponad 2 lat jestem z dziewczyną 9/10 w skali chada, dobra dziewczyna. Zaliczenia raczej regularne. Często milo spędzamy czas. Lubimy rozmawiać ze sobą i najważniejsze, że mamy o czym. Problem polega na tym, że gdy tylko widzę śliczną dziewczynę to zaraz staje sie rozkojarzony, a moje myśli starają się dociec co taka laleczka może mieć pod sukienką, jak wyglada nago, czy jest trochę zboczona i tak dalej. Wyobrażenia sięgają też dalej, ale ponieważ to publiczne forum to oszczędzę komentarzy. Czasem nie jestem w stanie się kontrolować i mój flirt wchodzi na zupełnie nowy poziom, byle tylko wyrwać dziewczynę. Ponieważ dalsza cześć kłóciłyby się z moimi zasadami to zazwyczaj kończy się to spotkaniem przy kawie wraz z miłą konwersacją, podczas której zjadam je wzrokiem. Oczywiście one to widzą, ale nie posuwam się dalej. Nawet nie wiecie jak powstrzymywanie się przed którakolwiek z powyższych czynności jest męczące. Co robić, jak żyć w ten sposób?
W sumie #wygryw ale gdy sobie odmawiam, to jednak #przegryw.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 9