Wpis z mikrobloga

Ćwiczę póki co na zasadzie:
Dzień 1 - FBW
Dzień 2 - Kardio i brzuch
Może tak być? Potem z reguły przerwa, chociaż to zależy jak pracuje. Lepiej robić najpierw kardio a potem brzuch czy odwrotnie?
#silownia #mikrokoksy
  • 29
  • Odpowiedz
  • 1
@MarianAlkoholik ale wtedy jak robić fbw a i b to nie mogę ich robić dzień po dniu, tylko musi być przerwa?

A brzuch robię osobno, bo jak dokladam do tego dnia co fbw to trochę za długo trening mi wychodzi, więc stwierdziłam, że brzuch będę robić wtedy co kardio.
  • Odpowiedz
  • 1
@MarianAlkoholik No i właśnie dla mnie lipa to jest trochę, bo jak mam pracę to na siłkę na pewno nie pójdę :/
Robię ćwiczenia które sama wymyślę :P Po prostu zaczynam od nóg a kończę na bicku.
  • Odpowiedz
  • 1
@tylkoPytam no wiem, dlatego średnio mi pasuje fbw a i b, bo czasem idę do pracy i wtedy nie mogę na siłkę iść.

Zresztą fbw i tak robię chwilowo aż się wzmocnienie ciała, za miesiąc planuje już normalnie ćwiczyć partiami.
  • Odpowiedz
@hangover no to błąd, weź jakiś gotowy plan, bo robiąc przypadkowe ćwiczenia, nie będziesz mogła progresować zbytnio, a przysiady, martwe ciągi robisz? Bo to podstawa

dla mnie lipa to jest trochę, bo jak mam pracę t na siłkę na pewno nie pójdę


A tu też warto spróbować moim zdaniem, ze swojego doświadczenia wiem, że robiąc trening przed pracą mam więcej chęci do działania niż bez treningu :p
  • Odpowiedz
@pestis: jeśli masz na myśli, że jest na nim najwięcej tłuszczu to może masz rację ale nie jest tak, że najpierw tracisz tłuszcz z nogi, późnij ręki, a na końcu z brzucha
  • Odpowiedz
@hangover

Zresztą fbw i tak robię chwilowo aż się wzmocnienie ciała, za miesiąc planuje już normalnie ćwiczyć partiami.


No to też niekoniecznie dobra zmiana, już te czasy minęły, że wszyscy splita robili, badania pokazują, że fbw jest bardziej efektywne :p
  • Odpowiedz