Wpis z mikrobloga

Obchodów urodzinowych dzień kolejny i kolejny #konkurs! Napisz w komentarzu swoją historię związaną z jedzeniem, żeby wygrać voucher na 88 PLN ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wygrywa najciekawsza opowieść ;) Może przy okazji powstanie nowa #pasta?

Zgłoszenia można wrzucać do końca dnia (21.10.2018) do 23:59. Wyniki jutro. Zielonki nie biorą udziału.

Dajcie plusa dla zasięgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pizzaportal #jedzzwykopem #glupiewykopowezabawy #urodziny #rabat i trochę też #rozdajo.
  • 19
@PizzaPortal: Wczoraj ugryzł mnie wąż, a jak wróciłem do domu, to jeszcze do szpitala poszedłem i spotkałem tam mojego kolegę, który powiedział, że on też przyszedł do szpitala, a ja mu na to, no to chodź pójdziemy razem, a on do mnie, że nie bo ma rozwolnienie.
@PizzaPortal: byłem po przeprowadzce i nie jadłem nic od śniadania a ile się nanosiłem to moje. Jaka to przeprowadzka, nie było czasu nic ugotować, tu monter kablówki, tu właściciel w dokumentami, czegoś nie wziąłem, no nie było czasu. O 21 zamówiłem se pizze z waszej konkurencji taka #!$%@? w mięsa - szynka, boczek, salami. O 22 pizzeria zadzwoniła że nie mają tych składników. Po #!$%@? godzinie a już przymieralem z głodu.
@PizzaPortal:
Pewnego letniego wieczoru wpadła do mnie dziewczyna na nocne oglądanie filmów, no to pomyślałem, że wypada zamówić jakieś jedzonko co by na głodnego nie oglądać. Jako że ona była wtedy na diecie, bo #figuranalato to nie chciałem zamawiać nic tłustego, bo jeszcze bym oberwał. Zaproponowałem więc fit jedzonko. Tak przeglądamy i przeglądamy te wszystkie stronki z fit żarciem. Wszędzie same sałatki, makarony, jakieś dziwacznie ponazywane, bezglutenowe i beztłuszczowe potrawy za
@PizzaPortal: Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje HAWAJSKĄ.
@PizzaPortal: Kilka lat temu mieszkałem w Hiszpanii. Podczas jednego z pierwszych dni tam postanowiłem zrobić sobie jajecznicę, a więc poszedłem do sklepu po produkty - jajka i jakąś kiełbaskę.
Kiełbasa była zafoliowana, więc przed podsmażeniem jej musiałem ją otworzyć. Jakie było moje zaskoczenie kiedy podczas otwarcia uderzyła we mnie gama zapachów, które poinformowały mnie, że jakaś regionalna chorizo nie jest najlepszym wyborem na dodatek do jajecznicy. Okej, no to będzie jajecznica