Wpis z mikrobloga

nowa data premiery OnePlus 6t ⏩29 października❗Znamy też ceny

Ze względu na nakładającą się konferencję Apple wczoraj przełożono na 29 października premierę OnePlus 6t. Poznaliśmy też oficjalne ceny

Wciąż do kupienia w świetnej cenie w #gearbest OnePlus 6 6/64 GB za 429,99$ z kodem GB$MBDPONE i OnePlus 6 8/128 GB za 499,99$ Flash sale
Najniższa cena w historii

Ceny OnePlus 6t
OnePlus 6T pojawi się w trzech opcjach przestrzeni na dane i pamięci RAM. Pierwszy wariant to 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci - za niego zapłacimy 516$. Nieco droższe będą warianty 8 GB RAM z 128-256 GB pamięci. Odpowiednio kosztować mają 557$ oraz 611$.

Specyfikacja OnePlus 6t
O nowym flagowcu OnePlus wiemy już prawdopodobnie prawie wszystko. Jeśli chodzi o wyglad, jak i specyfikację. Szykują się duże zmiany. Ma być łezka zamiast notcha, czytnik linii papilarnych w ekranie, większa bateria [3700mAh], większy 6.4calowy ekran Amoled, poprawione aparaty, brak wejścia minijack. Telefon ma napędzać, tak jak w OP6 Snapdragon 845 z GPU Adreno 630. Brak ładowania bezprzewodowego

#oneplus #gearbest #oneplus6t


Pobierz sebekss - ❗nowa data premiery OnePlus 6t ⏩29 października❗Znamy też ceny 

Ze wzglę...
źródło: comment_QZnLx2T6yL7jAiRfmK8NPXmeoLvtrtpL.jpg
  • 10
@sebekss: No dupy nie urywa, bebechy te same, brak jacka. Ludzie wyróżniają łezkę jako coś lepszego od notcha, ale ona nadal ogranicza powierzchnię roboczą, w takich grach czy filmach czy przeglądaniu stron poziomo będzie mega wkurzać.
@TomdeX: no ale jak notch lub łezka ogranicza powierzchnię roboczą? Weź mi to proszę rozrysuj. Jak mnie triggerują takie posty... Bez notcha miałbyś tam cały pas czarny, powiadomienia byłyby niżej i mniej miejsca przy przeglądaniu neta czy grania w gierki w pionie. W poziomie po prostu dostajesz to, co miałbyś bez notcha. Podsumowując masz więcej miejsca przy korzystaniu w pionie i tyle samo w poziomie co bez notcha.

Bez notcha miałbyś tam cały pas czarny


@Ogau: Przecież masz już prawdziwe bezramkowce - Oppo, Vivo, zaraz mi mix 3.

Jak chcesz grać w poziomie to i tak musisz zakryć notcha czarnym paskiem, bo niektóre funkcje gier po lewej/prawej stronie są zasłonięte, tak samo będzie z łezką. Strony internetowe słabo się przegląda przesuwając strony internetowe, fragment będzie niewidoczny, póki nie przesuniesz bardziej.

No ale jak ci pasuje taka moda to spoko.
Strony internetowe słabo się przegląda przesuwając strony internetowe, fragment będzie niewidoczny, póki nie przesuniesz bardziej.


@TomdeX: no a jak nie masz notcha to zobaczysz więcej? xD Przecież będzie widać jeszcze mniej, bo powiadomienia przesuną się w dół i zasłonią to, co byłoby pod notchem.

Oczywiście, że pełne bezramkowce są lepsze, ale niosą pewne ryzyko, bo nikt nie wie ile te mechanizmy wytrzymają. Chociaż jak dla mnie super sprawa. Aparat do selfie