Wpis z mikrobloga

Wystarczy ze dziecku brakuje 1 szczepionki i sanepid kwalifikuje je jako "nieszczepione".
Większość tzw. 'antyszczepionkowców' to rodzice, którzy szczepili, ale przestali bo coś złego zaczęło się dziać z dzieckiem.
W Polsce, więcej dzieci umiera z powodu komplikacji po szczepionkach niż z powodu chorób, przed którymi szczepionki mają rzekomo chronić. Szczepionki mogą powodować nawet śmierć łóżeczkową, taka informacja jest umieszczona na pełnych ulotkach, do których zwykły pacjent nie ma dostępu.

Ci rodzice nie mają żadnego powodu żeby kłamać:
http://stopnop.com.pl/czerwonakartka-plakaty-do-druku/

Dla porównania - w sąsiednich Czechach jak i innych cywilizowanych krajach jest pełna dobrowolność szczepień i nie szczepi się dzieci w 1 dobie życia.

#szczepienia #antyszepionkowcy #szczepionki
  • 180
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@cclegane: "W Polsce, więcej dzieci umiera z powodu komplikacji po szczepionkach niż z powodu chorób, przed którymi szczepionki mają rzekomo chronić."

Po przeczytaniu tego zdania przyznaje uśmiechnąłem sie :) może dzieci praktycznie nie umierają na te choroby bo są na nie zaszczepione?
  • Odpowiedz
W Polsce, więcej dzieci umiera z powodu komplikacji po szczepionkach niż z powodu chorób, przed którymi szczepionki mają rzekomo chronić.


@cclegane: co oznacza że dzialaja super, bo dzieci nie chorują...
No ale antyszczepionkowcy sa na poziomie umyslowym plaszczakow wiec nie dziwi mnie ze nie ogarniasz
  • Odpowiedz
@cclegane: Już miałam jak zwykle rozpisać się na ten temat, ale... aż mi się nie chce.
Tak tylko dla celów własnej statystyki: jak bardzo Twój zawód powiązany jest z immunologią?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@cclegane: te plakaty to sobie wsadź. Wydrukuj sobie plakaty z dziećmi, którym nic nie jest po szczepieniach i dzięki nim są zdrowe. Weź dowolne zdjęcie dziecka, nie musisz nawet specjalnie szukać.
  • Odpowiedz
@cclegane: ale przecież nie trzeba szczepić wszystkich dzieci, a tylko te które chce się zatrzymać. Co do sąsiadów to nawet Ukraińcy są mądrzejsi od ciebie bo nawet tam wrócono do obowiązku szczepień.
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Wrócono...w 2017 roku i nagle odra jebnę..ła w górę. W latach 2009 - 20016 nie działo się nic szczególnego a wyszczepialność spadała z poziomu 95% do 31%. Co ciekawe był taki rok 2006, gdzie pomimo bardzo wysokiej wyszczepialności (98%) odnotowano 42 000 przypadków odry, czyli więcej niż teraz.
  • Odpowiedz
  • 13
@DanteTooMayCry i z czego ty się cieszysz? Że nauka przegrywa z zabobonami? Ludzkość i tak jest na równi pochylej do upadku, antyszczepionkowcy tylko popychaja zjazd w dół
  • Odpowiedz
@cclegane: rozumiem że poświęciłeś na badania (przeglądanie forum ziemby) godzinę swojego czasu i jest to dużo rzetelniejsza wiedza niż setki lat badań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak dla mnie spoko odrzuć cała big pharme i lecz wszystko witaminą c, jeden rachunek mniej dla NFZ za leczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wprowadźcie przynajmniej minusy na mirko, bo na permbany dla antyszczepionkowych debili chyba nie ma co liczyć, co?


@MandarynWspanialy:

Ech... Dlaczego chcesz iść najprostszą drogą cenzury? Dyskutuj z nimi merytorycznie, prawda jest po twojej stronie, każdy ma prawo wierzyć w największą nawet głupotę...
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Nie interesują mnie szarlatani czy jakieś wlewanie kawki do jelita, wolę raczej słuchać neurobiologów z dorobkiem naukowym. Poza tym ja nie jestem przeciwnikiem szczepień tylko zwolennikiem ich dobrowolności i reformą tego chorego systemu, który jest w Polsce. Uważam, że przymusowych szczepień jest za dużo i w ogóle przymus jest skandalem. Nie wszystkie dzieci mogą być szczepione.
  • Odpowiedz
@PiPiPingu próbowałem dyskusji kiedyś, inni też próbowali. Wiesz jaki był skutek? Żaden. Do tych kretynow nic nie dociera, nie sa w stanie odnieść sie do rzeczowych argumentów. Powtarzają jak mantrę swoje chore wysrywy i obrażają myślących ludzi. Antyszczepów powinno się eliminować z przestrzeni "publicznej dyskusji" bo są niebezpieczni dla ludzkości.
  • Odpowiedz