Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #chonotu
Dzisiaj wróciłem do siebie i niestety okazało się, że moja siłka była otwarta do 18 (na chacie byłem po 17). W każdym razie w tym tygodniu byłem na siłce 3 razy. Wczoraj na treningu góry ciała trenowałem z takim jednym ziomeczkiem, dzięki któremu (bolała mnie trochę dupa, że wyciska więcej niż) założyłem więcej na ohp, niż planowałem. 45kg poszło na 4 ruchy. Co prawda nie jest to nie wiadomo jaki wynik, ale może być.
Siady skończyłem na 77,5kg- bałem się brać więcej, żeby nie przeciążyć kolana, ale nic się z nim nie działo, ciąg skończyłem na 97,5kg również z kolanem wszystko ok. Pomyślałem, że wiosło pójdzie w takim razie na lacie 60 i #!$%@?, przez nie znów poczułem kolanko ;(.
Wyciskanie Leżąc: 70x6 pon, czw 62,5x10
Podciąganie po 6 powtórzeń
Dipów póki co nie robię
Najważniejszy lift uginanie na łapy 20x12
waga 82-83
Co mnie cieszy: mam ogarniętego trenera na halówce, robi porządne rozgrzewki, więc fajnie pewnie wyrobi mi się kondycja i poprawi koordynacja.
robię od 10k do 20k kroków w ciągu dnia, jednak dość mało sypiam, więc pewnie, gdyby nie to mógłbym podnieść cosik więcej, ale będę próbował to zmienić.
Z supli leci monohydrant i ashwa, moze dokupie sobie duza puche cytruliny i kofe, albo jakas kawke.
Jak nie zapomnę to jutro się zważę i zmierzę
A i z rzeczy, które mnie w #!$%@? cieszą to uwidoczniły mi się bardziej żyły- siedzę sobie na wykładzie i je podziwiam ()
C.....u - #mikrokoksy #chonotu
Dzisiaj wróciłem do siebie i niestety okazało się, że...

źródło: comment_kzZXmlcZuXhz7Jfb872Sw7ihdTTmqGFm.jpg

Pobierz
  • 24
@ChoNoTu szkoda, u mnie na uczelni kiedyś był kickboxing ale pewnie nie było chętnych tak jak teraz judo zamknęli bo się 3 osoby zapisały xD

Ehh trzeba się na siłkę zbierać a nie byłem miesiąc i nie mam pomysłu na plan i głównie dlatego cię zaczepiłem xD czym se polecieć?