Wpis z mikrobloga

#neuropa #bekazpisu #polityka
2015 welcome back

PiS parę godzin temu odpalił obrzydliwy, rasistowski spot w którym straszą uchodźcami, płynącymi samochodami, strzelaninami i gwałtami na ulicach Warszawy jeśli nie wygrają. Nie wiem jak ktokolwiek z IQ powyżej 17 może głosować na tych ludzi.
Takie spoty utwierdzają mnie w przekonaniu że wyjazd z Polski to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu i niegdy, przenigdy nie mam zamiaru wracać do kraju rządzonego przez tę grupę bandytów.
w.....a - #neuropa #bekazpisu #polityka 
2015 welcome back

PiS parę godzin temu o...

źródło: comment_OVR8LDlKopT28MpXFmCzZnUOBkVftOSI.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szkoda że nie da się zmienić obywatelstwa od tak bez benefitów socjalnych poza pomocą socjalną póki nie zda się egzaminu z języka urzędowego, wtedy nic by mnie nie trzymało w tym polskim bagnie


@cozadauny Oczywiście że się da, musisz albo wyjść za mąż albo wnieść do kraju masę pieniędzy. Dla różnych krajów te wartości są różne ale obywatelstwo jest z automatu dla takich nawet nie tylko inwestorów ale po prostu też
  • Odpowiedz
Jak szkalują muzułmanów to zawsze masz ból d--y cokolwiek by to nie było, ale jak inni robią sobie bekę z katoli to strasznie cię to bawi


@tricolor: XD
cannot into analogia
  • Odpowiedz
@tricolor: Czekaj, czekaj, co ma nabijanie się z jakiegoś obrazka, do straszenia Polaków przez partię rządzącą w spocie internetowym, według którego za 2 lata władzę w naszym kraju przejmie kalifat, a kraj pogrąży się w chaosie jak wybierzemy PO xD???
  • Odpowiedz