Wpis z mikrobloga

#neuropa #bekazpisu #polityka
2015 welcome back

PiS parę godzin temu odpalił obrzydliwy, rasistowski spot w którym straszą uchodźcami, płynącymi samochodami, strzelaninami i gwałtami na ulicach Warszawy jeśli nie wygrają. Nie wiem jak ktokolwiek z IQ powyżej 17 może głosować na tych ludzi.
Takie spoty utwierdzają mnie w przekonaniu że wyjazd z Polski to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu i niegdy, przenigdy nie mam zamiaru wracać do kraju rządzonego przez tę grupę bandytów.
w.....a - #neuropa #bekazpisu #polityka 
2015 welcome back

PiS parę godzin temu o...

źródło: comment_OVR8LDlKopT28MpXFmCzZnUOBkVftOSI.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a zrzekles sie, juz obywatelstwa?


@proba1: Zostały mi jeszcze minimum 3 lata zanim będę mógł zmienić obywatelstwo, niestety prawo zabrania mi bycia bezpaństwowcem, bo wtedy nie musiałbym czekać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@cozadauny: Język jak język - tego można się nauczyć, mnie boli, że muszę mieszkać w danym kraju przez minimum 5 lat i co roku przedłużać kartę stałego pobytu, zamiast po prostu złożyć wniosek o zmianie obywatelstwa. Z Polską łączy mnie tylko orzełek w paszporcie
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73: Jak masz mniej niż 16 lat to oczywiście, możesz traktować to jako prawdę. Niestety, ludzie myślący wiedzą, że Prawo i Sprawiedliwość lubi straszyć swoich wyborców wyimaginowanym wrogiem. W końcu wróg ludu to nieodłączny element komunistycznej propagandy, z której PIS czerpie garściami.
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73: Wiedziałeś ten spot? Oni sugerują, że do 2020 uchodźcy ogłaszą w Polsce samozwańczy kaliat i przejmą kontrolę nad większością polskich miast. To jest tak bzrudne i głupie, że aż szkoda klawiatury żeby to komentować...

Swoją drogą to PiS tym spotem ośmiesza polskie służby, jeżeli jakaś grupa jest w stanie zbrojnie przejąć władze w Warszawie to znaczy że polska policja, wojsko i wywiad są na poziomie Afganistanu xDD
  • Odpowiedz