Wpis z mikrobloga

@lobo: ee? (ʘ_ʘ)
Jak to czytałem, to była pojedyncza książka. Zresztą to jest taka zamknięta całość. Teraz widzę, że faktycznie doszły jakieś inne, ale opinie mają mieszane.
@Postronny: Ha,obawiam się,że Miecze Cesarza to jednak będzie więcej jak 1300 stron cała seria ;)
Tak >1800 stron ;)

@lobo :
Nie mam tu dobrych pomysłów,bo tak: Draconis Memoria średnio każdy tom o 100 stron dłuższy (ponad 700 na tom),a 3 tomy to z 2100.

Mógłbym polecić starą (nie za) dobrą (tym bardziej nie za) Wolhę Redną z Kronik Belorskich autorstwa Olgi Gromyko,ale 3 nawet te 3 tomy o wiedźmie to
@wraithcat: Magia może być, to było jaka opcja :). Hmm kłamca jest niezła propozycją powiedzmy, że 1500 to byłby już absolutny maks. Rozmiar limituje wielkość wymiarową prezentu na święta :) napisałbym więcej, ale odbiorca prezentu mnie śledzi na wykopie :P, a nie chce zdradzić za wiele .
@lobo: to albo poprzedzająca opcja - najlepsze co mogę doradzić,bo postacie mniej sztampowe jak na fantastykę ;) Jednak faktycznie - na prezent to raczej Loki,poważniejsze a przy tym noir więc chyba powinno podejść.

Jeśli natomiast chodzi o zabawną i zjadliwą fantastykę to Wolha jak Wakanda - na zawsze w moim sercu. No obok Dirana z "Ciężko być najmłodszym" (cykl "Władca Ciemności) Pankfiejewej (ta wschodnia fantastyka jest ogólnie fajnie napisana,i zabawnie,i życiowo
@lobo: "Boże Monarchie" to 5 dosc krotkich jak na fantasy tomow. Ale 1500 stron pewnie bedzie.
Mozesz tez sprawdzic Trylogie Husycka.

P.S. Dosc dziwne wymaganie co do ilosci stron :P