Wpis z mikrobloga

#athlonwykopclub po 6391km oddalem kola do serwisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A wy jak tam?

#szosa #rower

W #mtb zrobilem przeglad i serwis przedniej piasty joytech... zaraz kolo pojdzie w kibel i zamowie mavic crossmaxa ()

1700km na mtb w tym roku tylko i pierwszy serwis a tam syf, rdza i malaria, lekki wzer i kreci sie jak gufno. A na koniec poprzedniego sezonu - czyli po zimie byl pelen serwis z wymiana kul itp... a mocno katowany nie byl :/
Rivgen - #athlonwykopclub po 6391km oddalem kola do serwisu ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
A wy jak tam...

źródło: comment_3mKRg2pvnXzvBZTaRqU7PksBT4WB1L9E.jpg

Pobierz
  • 24
@Rivgen:

hmm ja to generalnie z piastami nie miałem problemów.
Ale sam smaruje i sam serwisuje. Mocno dbam o to by za mocno nie skręcić bo to podstawa.
@Myszoskocznia: różnica w cenie między joytech a shimano / sram - nie mówiąc już o dtswiss czy mavic'u - nie bierze się tylko i wyłącznie z chęci zysku tych producentów - ale głównie, z jakości, jaką reprezentują produkty tych firm.
@szwe: Włocławek
@JudaszowyBudyn: leniu jak już.


@PortalZeSmiesznymiObrazkami: tez mialem ale jezdzilem duzo i zaczely sie odzywac... a po serwisowaniu nie bylem do konca zadowolony.
@bibsz: a to luz za duzy tez nie dobrze :)
@Talarkowy: zalezy od piasty ale maszynowe > kulkowe, zupelnie inaczej sie tocza, mam porownanie na kilku kolach to nawet te piasty formuły w unibike na maszynowych sa fajne tylko, ze sa bardziej plastyczne