Wpis z mikrobloga

@Vodka_z_koksem: No mnie z pol roku nie było, a zdążyli pracownicy zrobić jakis strajk, ze nic nie robili. Nic nie zyskali, procz tego, ze Otto zaczęło sie bać o pracowników. A no i jakis Słowak po piwkach i zielsku rozbił wjeżdżając na park w Goudzie auto i chyba 2 inne, w której zasunął ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jego ostatnie słowa „ja mam to w piczy” LUL
  • Odpowiedz
@Noggenfogger: brałem udział w tym strajku, potem poleciałem z roboty xD Słowaka o którym mówisz nawet na insta w znajomych mam, ale sytuacja o której mówisz wyglądała zdecydowanie inaczej, on był kompletnie nadźgany koksem i wódą, to sroga akcja była xD
  • Odpowiedz
@Vodka_z_koksem: haha to jeszcze lepiej. A który to wlasnie Słowak był? Bo wielu ich nie było jako kierowca, a i tak skojarzyć nie moge kto to mogl byc. Tak z wyglądu chociaz przybliż, bo nie ma co nazwiskami rzucać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A za co poleciałeś? Bo z dobrego źródła wiem, ze nie wyrzucają od tak za brak normy, wiec musiałeś cos odwalić ( ͡
  • Odpowiedz
Daje rade ta robota w Woerden ? Ziomek wlasnie jedzie z otto i nie wie czego sie spodziewac. Ja ze swojego doswiadczenia wiem ze gorszej zajebki niz w AH ciezko doznac w nl ;)
  • Odpowiedz