Wpis z mikrobloga

Kur zapiał mirki, mam obie książeczki gdzie mam możliwość wejścia do lekarza bez kolejki, a baba na rejestracji mi mówi, ze ja to nie interesuje i mam czekać na swój numerek (28) gdzie wszedł dopiero 5. To jej mówię grzecznie, ze chyba mam zasłużonego i powinienem normalnie być obsłużony bez kolejki. A ta mi tekstem „jeżeli lekarz będzie chciał to Pana weźmie szybciej”

Jakim prawem kur*a?!

#gownowpis #nfz #lekarz #krwiodawstwo
Szyra - Kur zapiał mirki, mam obie książeczki gdzie mam możliwość wejścia do lekarza ...

źródło: comment_cGsICPmulkIOgRFAppuMwH5RJ8c2ZcdH.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@Szyra: o jednym się tylko nie mówi. Jak wchodzisz bez kolejki to lekarz będzie pracował przez to po godzinach. Ty masz szybko, a on musi siedzieć w robocie zamiast iść do domu.
  • Odpowiedz
Przypadku kolejnej wizyty do lekarza i nie obowiązuje już bycie poza kolejnością w kolejce niestety zaczynają obowiązywać terminy czyli w przypadku regularnych wizyt u jakiegoś specjalisty lekarza i niestety obowiązuje kolejka.


@plomky: To jest niezgodne z prawem.Każdorazowo masz być według ustawy obsługiwany poza kolejnością. A to, że ktoś sobie tak wymyślił w Gdyni i ci to nie przeszkadza nie znaczy, że jest właściwe.
@skyluker: Nikt nie musi
  • Odpowiedz
@Szyra: jeśli to jest tylko kwestią kolejki w danym dniu to spoko. Ale generalnie ma się terminy 7 dniowe do specjalisty a te są całe zajęte więc wszystkie dodatkowe osoby zwyczajnie odbierają czas i zmuszają do nadgodzin.

Ale w naszym kraju najłatwiej rozdać przywileje, ale kto ma odwalić czarną robotę to już się nie myśli.
  • Odpowiedz
@cozadauny:

Odznaka honorowa „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi” przysługuje honorowemu dawcy po oddaniu krwi w ilościach:

Złota odznaka honorowa „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi I stopnia”
kobiecie, która oddała w dowolnym okresie co najmniej 15 litrów krwi lub odpowiadającą tej objętości ilość innych
  • Odpowiedz
@Szyra: Jak masz wątpliwości to pisz na infolinia@nfz.gov.pl
A tak poza tym to:

Jeśli przychodnia nie honoruje Pańskich praw, a na to wygląda, proszę zgłosić sprawę do kierownika placówki i Działu Skarg i Wniosków w oddziale NFZ, który zakontraktował świadczenie.
  • Odpowiedz
@Szyra: no i prawidłowo, jak lekarz "będzie chciał". Z tego co piszesz to cie zechciał, czyli jesteś homosiem, albo ten lekarz. Profit, albo brak profitu, jak tam uważasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Chyba że to był lekarka, ale wtedy wracamy do punktu wyjścia, profit albo nie, wedle twojego uznania ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Heh, to był jeden z powodów dla którego przestałem być dawcą krwi, miałem taka sytuacje gdy byłem z Ojcem u lekarza, mój Ojciec miał honorowego i podobną sytuację, było to lata temu, przykro mi się zrobiło, Ojcu tez.
  • Odpowiedz