Wpis z mikrobloga

Kur zapiał mirki, mam obie książeczki gdzie mam możliwość wejścia do lekarza bez kolejki, a baba na rejestracji mi mówi, ze ja to nie interesuje i mam czekać na swój numerek (28) gdzie wszedł dopiero 5. To jej mówię grzecznie, ze chyba mam zasłużonego i powinienem normalnie być obsłużony bez kolejki. A ta mi tekstem „jeżeli lekarz będzie chciał to Pana weźmie szybciej”

Jakim prawem kur*a?!

#gownowpis #nfz #lekarz #krwiodawstwo
Szyra - Kur zapiał mirki, mam obie książeczki gdzie mam możliwość wejścia do lekarza ...

źródło: comment_cGsICPmulkIOgRFAppuMwH5RJ8c2ZcdH.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szyra: W ten sposób służba zdrowia dziękuje ci za dar krwi, przyzwyczaj się. Jak wygrasz z babą w okineku to masz jeszcze do przejścia mochery w kolejce.
  • Odpowiedz
@Szyra: ja bym weszła na chama do gabinetu lekarza jak wyjdzie pacjent i zaczęła się pienić że odmówiono mi pierwszeństwa do którego mam prawo, i spytała czy on wyraża takie samo zdanie jak zołza z okienka.
  • Odpowiedz
@Szyra: podobno u specjalistow to dotyczy zapisow do lekarza (w sensie czekasz na wizyte max 7 dni a nie 2 miesiace) a nie kolejek juz pod gabinetem, chociaz ustawa moim zdaniem jasno tego nie precyzuje i pozostawia pole do interpretacji ale @bialegomisia tak twierdzi i moze miec racje
  • Odpowiedz
  • 19
@MangoZjem: chodzę do tego samego lekarza od czerwca co 2-3 tygodnie, bo pękł mi nadgarstek i kość w ręce, nigdy z tym nie mieli problemu a dzisiaj nagle im coś odwaliło. Wiec nie wiem o co tu chodzi.
  • Odpowiedz