Wpis z mikrobloga

Oddam kotka

Jego znakiem charakterystycznym są uszka o wyróżniającym się, jasnym kolorze.

Jestem gotowy go oddać ponieważ mój starszy kot (też samiec) go nie zaakceptował, często też jest u mnie pies i możliwe, że dogadanie się przez te trzy zwierzaki przerosłoby moje możliwości (na socjalizację i poznanie potrzeba czasu).

Ma 4-5 miesięcy i waży 2 kilogramy. Kotek był dwukrotnie odrobaczany u weterynarza i miał czyszczone uszka. Był zresztą bardzo dzielny u weterynarza, w transporterze i samochodzie. Ma jeszcze mleczne ząbki. Lubi się bawić, ma apetyt i jest ciekawy świata. Zdecydowanie ma potencjał na pieszczocha i lubi być noszony na rękach. Nazywam go ,,Puszek'' bo ma wyjątkowo puszyste futerko (drugi kot wydaje się przy nim szorstki!). Więcej zdjęć dam potem w komentarzu.

Ewentualny odbiór kota w Szczecinie. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o informację na priv. Idę się z nim pobawić :)

#oddam #zadarmo #zwierzeta #zwierzaczki #rozdajo #koty #kot #szczecin #pokazkota
Sagez - Oddam kotka

 Jego znakiem charakterystycznym są uszka o wyróżniającym się,...

źródło: comment_O9RsiMQJBTxf1pFahKJDPMLmC1m8KysA.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Sagez: JAKBY CI SIĘ URODZIŁO DRUGIE DZIECKO I TO PIERWSZE BY GO NIE ZAAKCEPOTWAŁO NP BYŁO ZAZDROSNE TO TEZ BYS MALUCHA ZOSTAWIL ODDAL DO ADOPCJI? TY CHORY CZLOWIEKU LECZ SIE PROBLEMY NALEZY ROZWIAZYWAC A NIE PODDAWAC SIE
  • Odpowiedz