Wpis z mikrobloga

Ja studiuje infe na polibudzie i mam 90% grupy po technikum informatycznym. Sam jestem po liceum. Rzeczywiście mieli łatwiej bo pierwszy miesiąc to były dla nich powtórki z technikum. Po miesiącu już się zrównaliśmy i mamy tak samo przekichane.
@komornik345:
LO jak nie zalezy ci na papierku/doświadczeniu i myślisz o jakiś studiach.
Technikum - jeżeli masz coś fajnego (elektryk/elektronik/etc.) i cie to interesuje to idź tam. Zdobędziesz wiedze, umiejętności i tytuł technika.

Programista jest wg mnie przereklamowany - teraz tak myślisz, ale życie pokaże czy ci się to podoba.
@komornik345 też byłem w twojej sytuacji i wybrałem liceum xd polecam, bo najpewniej trafisz na ogarniętych i na poziomie ludzi, a w technikum w większości walą pety w kiblach i śmieją się z żartów o gejach
(idę na programistę)


@komornik345: koleś już w tym roku jest problem z pracą dla juniorów a ty chcesz wejść na rynek za 9 lat. Będziesz narzekał na brak pracy jak dzisiejsi psycholodzy i menadżerowie-marketingowcy xD
Idź jak człowiek do liceum, przynajmniej będą tam jakieś dziewczyny i to bez wąsów. Maturę zdaj z Fizyki na 90% bo przyjmą cię z tym i na Medycynę i na Polibudę. Technikum to kompletna strata czasu,