Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że zawsze byłem zajarany tematyka #zombie
Kilka lat temu, zajarany wcześniej #thewalkingdead szukałęm czegoś w tej tematyce. Niestety odrzucił mnie sam początek w #znation przez tego #!$%@? niemowlaka zombie. Ostatnio posucha w tym temacie (obejrzałem ash vs evil dead, izombie, deadset, the strain) niby motyw bardzo popularny, a tak na prawde wielu seriali w tej tematyce nie ma, tak samo filmow zrobionych na serio, wiekszosc to jakies heheszki, wiec było podejście nr 2. Muszę przyznać, że zajebiście to się ogląda. Nie jest to aż tak bekowe, jak myślałem, że będzie, jest akcja, nie zamula jak walking dead czy fear the walking dead, ktore stalo sie juz rasowym zamulaczem. Nie wiem jak dalej bedzie, slyszalem ze nastepne sezony sa juz slabsze...

#seriale
  • 9
@koniarz: Fakt, Znation potrafi odrzucić tym swoim kiczowatym podejściem, aczkolwiek jest to też coś co przyciąga do oglądania tego serialu, oglądnąłem wszystkie sezony i powiem,że jestem zadowolony. co do filmów o zombie to bodajże na netflixie był jeszcze The Rezort, może to nie było wybitne arcydzieło kinematografii ale dało się oglądać :)